Travis Pastrana ujawnił następcę Kena Blocka? Co dalej z Gymkhaną?

Travis Pastrana uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu Gymkhana
Travis Pastrana uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu Gymkhana

Travis Pastrana ujawnił plany dotyczące Gymkhany na 2023 rok. Niestety, niespodziewana śmierć Kena Blocka skomplikowała przyszłe projekty. Wiemy, kto może zastąpić nieżyjącą gwiazdę.

Travis Pastrana odniósł się kilka dni temu w wywiadzie do nieszczęśliwego dnia – 3 stycznia 2023 r., kiedy świat dowiedział się o tragicznej śmierci Kena Blocka. Wyczyny Amerykanina z zapartym tchem śledzili fani z całego świata.

Travis Pastrana zamiast Kena Blocka w Gymkhanie

To właśnie Block był autorem Gymkhany, czyli popisów filmów, które pokazywały walkę kierowcy z prawami fizyki. Każda kolejna produkcja była realizowana z większym rozmachem, a nowe pomysły kierowcy co rusz zaskakiwały nawet najbardziej zatwardziałych sceptyków tego gatunku show.

Zobacz: Ken Block zginął w wypadku

Warto wspomnieć, że w 2020 roku zamiast Kena Blocka, na miejscu kierowcy pojawił się Travis Pastrana, a jego kolejny występ miał miejsce dopiero w 2022. Obaj panowie przygotowywali plany na Gymkhanę 2023 – gdzie tematem przewodnim miała być rywalizacja dwóch legend tego cyklu.

Gymkhana 2023 – co dalej z serią?

Travis Pastrana zdradził w rozmowie z magazynem „The Drive”, że próbował nakłonić Kena Blocka do wjazdu na Mount Washington. Próbował pobić wcześniejszy driftowy rekord, a miała w tym pomóc bardziej utwardzona nawierzchnia. W roku 2023 miała się pojawić kolejna gwiazda Gymkhany. Do tej roli była przygotowywana córka Kena Blocka – Lia.

Młoda zawodniczka miała w symboliczny sposób przejąć kontrolę nad całą serią. Tymczasem w obliczu styczniowych wydarzeń, przyszłość całej serii nadal nie została rozwikłana. Być może jeszcze zbyt wcześnie, żeby rozprawiać na ten temat. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Lia Block może ziścić plany swojego ojca i jego wspólnika