piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościUdany weekend Szejów – wypowiedź po Rallye Erzgebirge

Udany weekend Szejów – wypowiedź po Rallye Erzgebirge

Bardzo pozytywnie zakończył się sobotni występ GK Forge Rally Team. Jarek i Marcin Szeja bezproblemowo przejechali swój pierwszy rajd w nowym aucie, meldując się na mecie w Stollberg/Erzgebirge z doskonałym wynikiem.

 

 

Jarek Szeja: Cały weekend można uznać za bardzo udany. Mimo drobnych kłopotów na zapoznaniu, udało się wykonać dobrą pracę i przeprowadzić nasze subaru bez żadnej ryski przez wszystkie odcinki specjalne. Po tych zawodach mamy dużo jaśniejszy obraz tego, nad czym trzeba popracować aby jechać jeszcze szybciej oraz jak organizować pracę całego teamu. Moim zdaniem, jak na debiut w nowym zespole i aucie – wszystko poszło wyjątkowo sprawnie. Tempo było bezpieczne, a wystarczyło na świetne czwarte miejsce w generalce i drugie w klasie. Traktujemy to jak dobrą wróżbę, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, aby móc wykorzystywać pełen potencjał auta.

komunikat4fot

Kolejne zawody już niebawem. Mamy nadzieję, że przyniosą równie dużo pozytywnych doświadczeń i emocji. Podobnie jak Rallye Erzgebirge, przyszły start posłuży jako przygotowanie do regularnych występów w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Czech. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie następnym razem pojawi się subaru oklejone w barwy GK Forge, SATJAM, Deco-Car, Eurogold, Darma oraz Minimax – śledźcie nasz profil na facebooku.

Inf.pras.

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here