Udany weekend Szejów – wypowiedź po Rallye Erzgebirge

Bardzo pozytywnie zakończył się sobotni występ GK Forge Rally Team. Jarek i Marcin Szeja bezproblemowo przejechali swój pierwszy rajd w nowym aucie, meldując się na mecie w Stollberg/Erzgebirge z doskonałym wynikiem.

 

 

Jarek Szeja: Cały weekend można uznać za bardzo udany. Mimo drobnych kłopotów na zapoznaniu, udało się wykonać dobrą pracę i przeprowadzić nasze subaru bez żadnej ryski przez wszystkie odcinki specjalne. Po tych zawodach mamy dużo jaśniejszy obraz tego, nad czym trzeba popracować aby jechać jeszcze szybciej oraz jak organizować pracę całego teamu. Moim zdaniem, jak na debiut w nowym zespole i aucie – wszystko poszło wyjątkowo sprawnie. Tempo było bezpieczne, a wystarczyło na świetne czwarte miejsce w generalce i drugie w klasie. Traktujemy to jak dobrą wróżbę, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, aby móc wykorzystywać pełen potencjał auta.

komunikat4fot

Kolejne zawody już niebawem. Mamy nadzieję, że przyniosą równie dużo pozytywnych doświadczeń i emocji. Podobnie jak Rallye Erzgebirge, przyszły start posłuży jako przygotowanie do regularnych występów w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Czech. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie następnym razem pojawi się subaru oklejone w barwy GK Forge, SATJAM, Deco-Car, Eurogold, Darma oraz Minimax – śledźcie nasz profil na facebooku.

Inf.pras.