czwartek, 11 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościUdany weekend Szejów – wypowiedź po Rallye Erzgebirge

Udany weekend Szejów – wypowiedź po Rallye Erzgebirge

Bardzo pozytywnie zakończył się sobotni występ GK Forge Rally Team. Jarek i Marcin Szeja bezproblemowo przejechali swój pierwszy rajd w nowym aucie, meldując się na mecie w Stollberg/Erzgebirge z doskonałym wynikiem.

 

 

Jarek Szeja: Cały weekend można uznać za bardzo udany. Mimo drobnych kłopotów na zapoznaniu, udało się wykonać dobrą pracę i przeprowadzić nasze subaru bez żadnej ryski przez wszystkie odcinki specjalne. Po tych zawodach mamy dużo jaśniejszy obraz tego, nad czym trzeba popracować aby jechać jeszcze szybciej oraz jak organizować pracę całego teamu. Moim zdaniem, jak na debiut w nowym zespole i aucie – wszystko poszło wyjątkowo sprawnie. Tempo było bezpieczne, a wystarczyło na świetne czwarte miejsce w generalce i drugie w klasie. Traktujemy to jak dobrą wróżbę, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, aby móc wykorzystywać pełen potencjał auta.

komunikat4fot

Kolejne zawody już niebawem. Mamy nadzieję, że przyniosą równie dużo pozytywnych doświadczeń i emocji. Podobnie jak Rallye Erzgebirge, przyszły start posłuży jako przygotowanie do regularnych występów w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Czech. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie następnym razem pojawi się subaru oklejone w barwy GK Forge, SATJAM, Deco-Car, Eurogold, Darma oraz Minimax – śledźcie nasz profil na facebooku.

Inf.pras.

 

 

 

 

 

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

SuperOES Tor Łódź 07.08.2022 – wyniki

SuperOES Tor Łódź 07-08-2022 wyniki
SuperOES Tor Łódź znów w akcji! 7 sierpnia zorganizowana została wakacyjna runda na usytuowanym w podłódzkiej Kiełminie...

Pasja do motoryzacji na wyciągnięcie ręki

Prosty przepis na wspaniały spot i to jeszcze cykliczny. To efekt pracy lokalnego stowarzyszenia, które przez 10...

OPEL Astra F 1994 rok, 5 drzwi- 260 km/h [wideo]

OPEL Calibra Turbo 260 kmh
OPEL Astra F, kolor bordowy, styl dziadkowy. "Przy 290 na godzinę na autostradzie niemieckiej auto się zachowuje...

Track Masters 2022 Tor Poznań – wyniki

Za nami piąta runda cyklu Track Masters. Tym razem zawodnicy Central Europe Time Attack wrócili do domu,...

Nowy, elektryczny rekord okrążenia na Nordschleife!

Oficjalnie, Nordschleife zyskało nowego, elektrycznego króla! Lars Kern, kierowca rozwojowy Porsche pobił rekord okrążenia "zielonego piekła'' wśród...

NAJPOCZYTNIEJSZE