środa, 22 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaDriftUliczne show w Izdebkach! Impreza ku uciesze... kierowców

Uliczne show w Izdebkach! Impreza ku uciesze… kierowców

Przed nami Lotos Drift Show Izdebki 2021. Jak mówią organizatorzy, drifting jest fundamentem tej imprezy, ale całe wydarzenie z roku na rok ewoluuje.

„Drifterzy, którzy jeździli w Driftowych Mistrzostwach Polski lub w cyklu z serii Drift Open, po całym sezonie mogli jeździć i cieszyć się driftem na górskiej trasie. Z roku na rok to zaczęło samo rosnąć” – podkreśla ewolucję imprezy, organizator LOTOS Drift Show Izdebki 2021 Rafał Haznar.

Jednak warto dodać, że na publiczność poza driftem będą także czekać inne atrakcje, takier jak: symulatory wyścigowe, monster truck, super samochody oraz wystawa klasyków.

„To wydarzenie jest połączeniem driftingowego treningu, festiwalu motoryzacyjnego oraz rodzinnego pikniku. Na miejsce można przynieść ze sobą grilla, koc i po prostu „chillować” – zaznacza Haznar i dodaje: „Moim zdaniem ta impreza cieszy ludzi dlatego, że jest tu luźna i piknikowa atmosfera. My nigdy tu nie robiliśmy zawodów – z różnych względów. Przede wszystkim dlatego, że to ma być event rozrywkowy także dla kierowców, chcemy żeby każdy z nich czerpał maksymalną radość z jazdy po tak nietypowym odcinku”

Na trasie w Izdebkach zobaczymy tylko 25 zawodników, którzy będą wyselekcjonowani z ponad 130 zgłoszonych kierowców.

„Mamy ograniczenia parku maszyn, plus przepustowość trasy pozwala nam tylko na tyle. Chcemy żeby każdy się wyjeździł i stąd ta ograniczona liczba” – twierdzi Rafał Haznar.

Na trasie zobaczymy m.in. Kamila Lorenca, Artura Barszczowskiego, Bartosza Ostałowskiego, Karolinę Pilarczyk oraz Buddę.

Informacje dla kibiców

Za dwudniowy wstęp na imprezę zapłacimy 29 złotych. Dzieci do lat 9 wchodzą za darmo. Ostatniego dnia imprezy organizator zaprasza na koncerty. Wystąpią m.in. Mezo i Kubańczyk.

Harmonogram
21.08. 2021 SOBOTA
12:00 – 18:00 DRIFT SHOW SERIES
22.08.2021 NIEDZIELA
10:00 – 18:00 DRIFT SHOW SERIES
18:00 – 20:00 KONCERTY MEZO, KUBAŃCZYK

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Lista zgłoszeń – 5 runda Driftingowe Mistrzostwa Polski w Słomczynie

Publikujemy listę zgłoszeń do 5 rundy DMP czyli Driftingowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 25 i 26...

Wspieramy amatorskie ściganie!

Startujesz? Organizujesz? A może kibicujesz uczestnikom jakiejś amatorskiej imprezy? Daj nam znać! Chcemy wspierać amatorskie ściganie, dawać...

Porsche stawia na ekologię i biopaliwo

Porsche stawia na ekologię i ochronę środowiska. Przy współpracy z Siemensem powstaje fabryka produkująca eFuel - czystą...

Driftingowe Mistrzostwa Polski + CEZ ponownie w Słomczynie

Driftingowe Mistrzostwa Polski powracają na Autodrom Słomczyn. Kibice i zawodnicy musieli czekać dłużej niż planowali bo odwołano...

3 runda Interia DRIVE CUP – Tor Kielce

Najciekawsze przejazdy i sytuacje podczas 3 rundy Interia Drive Cup na Torze Kielce

NAJPOCZYTNIEJSZE