poniedziałek, 27 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościUROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W miniony weekend w warszawskim Hotelu Westin odbyło się oficjalne zakończenie sezonu kartingowego to wielkie święto dla każdego kierowcy, każdego który w klasyfikacji generalnej stanął na podium. 
Dla Maćka był to z pewnością wyjątkowy dzień. Na najwyższym stopniu gościł aż trzy razy. Odebrał dwie mistrzowskie biało-czerwone szarfy – najcenniejsze w kolekcji każdego sportowca. Był najlepszym kierowcą w pucharze ROTAX Max Challenge Poland, Mistrzem Polski oraz Mistrzem Polski Młodzików w klasie Micro. Brawo Maciek!

M4U_00004

Warto wspomnieć, że za miejsce na podium Akademia Orlen Teamu wręczała wybitnym kierowcom stypendia, jedno z nich otrzymał Maciej.

M4U_00012

Natalia w tym sezonie uplasowała się w klasyfikacjach generalnych tuż za podium czyli na czwartym miejscu Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Młodzików oraz Pucharu ROTAX Max Challenge Poland za co odebrała pamiątkowy puchar.

M4U_00013

Po oficjalnej części rozmowy przeniosły się do kuluarów gdzie zawodnicy, ale również rodzice, mechanicy, szefowie teamów wspominali miniony sezon.

M4U_00020

Maciek, Natalia oraz cały zespół Gładysz Karting Team jak zawsze pragnie podziękować swojemu głównemu Partnerowi Grupa Azoty, oraz rodzicom, dziadkom, mechanikom, sponsorom i wszystkim tym, którzy wspierali starty rodzeństwa Gładyszów w sezonie 2017.

ncebkdlpicdfmckf

 inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII – ZAPISY

SMT
50 zgłoszeń w dwie godziny po uruchomieniu zapisów! To SMT, czyli Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII. Zawody...

2 runda EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021 – ZAPISY

Puchar Toru Słomczyn
Ruszyły zapisy na 2 rundę EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021, która odbędzie się 09.10.2021. Wpisowe 200 zł...

Samochodowe Igrzyska – 1 runda Nitro Rallycross

W Ameryce wszystko musi być większe i lepsze. Tak samo rallycross. Nie wystarczy formuła rywalizacji bok w...

Simracingowe wyzwanie od Apex One!

W najbliższą środę we wrocławskiej galerii Sky Tower odbędzie się premierowe, simracingowe wyzwanie Apex One. W stolicy...

Rozmawiamy z Tomaszem Poznańskim, pierwszym zwycięzcą polskich eliminacji FIA Rally Star!

Tomasz Poznański, młody kierowca z Dolnego Śląska, jako pierwszy w historii przeszedł polskie eliminacje FIA Rally Star,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

OBRSO

00:45:15