niedziela, 29 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościValvoline Rajd Małopolski zgłoszony do kalendarza RSMP

Valvoline Rajd Małopolski zgłoszony do kalendarza RSMP

Na ten moment czeka wielu kibiców. Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski mają szansę wrócić na tereny województwa małopolskiego. Wszystko za sprawą Valvoline Rajdu Małopolski, którego trzecia edycja została zgłoszona do kalendarza RSMP 2023. Zawody z bazą w Makowie Podhalańskim zebrały wiele pozytywnych opinii, w tym najważniejszą — obserwatora Polskiego Związku Motorowego — i zgłosiły swoją chęć do organizacji rajdu najwyższej rangi.

Valvoline Rajd Małopolski organizowany jest przez Automobilklub Śląski, a promowany przez firmę GB Promotion. Dwie pierwsze edycje za każdym razem gromadziły na starcie blisko 100 załóg, które rywalizowały na pięknych terenach powiatu suskiego oraz powiatu wadowickiego. Trzecia edycja, być może już w randze RSMP, zostanie rozegrana w terminie 7-8 lipca lub 21-22 lipca 2023 roku.

Pozytywne opinie obserwatora, ale także zawodników i kibiców, to dla nas najlepsze wynagrodzenie za trud włożony w organizację. Wraz z całym sztabem już we wrześniu podjęliśmy decyzję, że chcemy spełnić swoje marzenia i spróbować zorganizować rundę RSMP. Oczywiście wiemy, jak trudne przed nami zadanie, które wymaga dużej pracy i jeszcze większych środków. Mamy jednak świetnych partnerów i specjalistów wokół siebie, z którymi nie ma rzeczy niemożliwych. Ostateczną decyzję o wyglądzie kalendarza RSMP 2023 podejmuje oczywiście Główna Komisja Sportu Samochodowego. Nam pozostaje czekać” — wypowiada się Maciej Stabrawa, dyrektor Valvoline Rajdu Małopolski.

Zawody kładą bardzo mocny nacisk na promocję, która pozwala docierać nie tylko do najdalszych zakątków naszego kraju, ale także i poza granice. Ubiegłoroczne zwroty medialne przekroczyły milion złotych. Łączny czas emisji transmisji i reportaży w telewizji wyniósł 1057 minut (ponad 17 godzin).

fot. Valvoline Rajd Małopolski

Czekamy na decyzję PZM!

Staramy się przygotować produkt kompletny, który będzie łączył ze sobą aspekty sportowe, wizualne i medialne na najwyższym możliwym poziomie. Tylko dzięki pracy wielu osób to się udaje. W raporcie obserwatora mogliśmy przeczytać, że „w Polsce pojawiła się bardzo solidna impreza. Nieustępująca poziomem rundom Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. A w kilku aspektach wręcz wyróżniająca się na ich tle”. To wielkie docenienie pracy sztabu, bo każdy jego członek dawał z siebie wszystko. Czy uda się w przeciągu zaledwie trzech lat awansować od imprezy amatorskiej do RSMP? Zobaczymy, to byłoby coś!” — dodaje Gabriel Borowy, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Decyzje dotyczące obecności Valvoline Rajdu Małopolski w kalendarzu RSMP wpłyną na ostateczny wygląd trasy i logistykę rajdu. Szczegóły te podane zostaną w późniejszym terminie. Niezależnie od angażu do RSMP zawody rozegrane zostaną jako rajd okręgowy.

Wszystkie informacje o Valvoline Rajdzie Małopolskim znajdziecie na stronie tej imprezy.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

WOŚP Moto Orkiestra Walim 2023 [wideo]

Moto Orkiestra Walim 2023
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała dziś motoryzacyjnie w wielu regionach Polski. Pokazywaliśmy Wam zdjęcia ze Zgierza, teraz...

WOŚP MotoOrkiestra Zgierz 2023 – foto

Motoorkiestra WOŚP Zgierz 2023 drift
MotoOrkiestra Zgierz wróciła na pętlę autobusową Staffa/Parzęczewska! W dniu 29 stycznia 2023 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra...

Marko wyczuwa niepokój w Mercedesie

Doradca Red Bulla Helmut Marko twierdzi, że odejście Jamesa Vowlesa z Mercedesa i objęcie przez niego stanowiska...

Kamery w kaskach u wszystkich kierowców w sezonie 2023 Formuły 1

Formuła 1 podpisała umowę na dostarczanie technologii kamer w kaskach kierowców z Racing Force Group. Przez cały...

Wielkie powroty do F1! Jak wygląda ranking TOP 10 i czy znalazło się miejsce dla Kubicy?

Robert Kubica
Na kanale F1 pojawił się film o kierowcach, którzy wracali do tego sportu z przysłowiowej „emerytury”. W...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here