sobota, 3 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościWaldemar Kluza przed rundami w Banovcach

Waldemar Kluza przed rundami w Banovcach

Waldek Kluza: „Jesteśmy w drodze do Banovców, żeby zmierzyć się z 9. i 10. rundą. Czeka na nas nie tylko wyjątkowa trasa, ale także mocna międzynarodowa obsada połączonych Mistrzostw Polski, Słowacji i Europy Centralnej. Weekend zapowiada się wyjątkowo intensywny. Zawsze bardzo się cieszę, przed startem tutaj, ponieważ uwielbiam ten wyścig. Trasa wyciska z nas ostatnie poty, ale daje ogromną przyjemność. Fragmenty trasy są od siebie bardzo różne co wymusza błyskawiczną zmianę stylu jazdy. Takiego zestawu zakrętów, o zmiennej charakterystyce nie ma w całym sezonie. Rywale zawsze są tutaj wyjątkowo mocni, więc bezbłędny tor jazdy ma tu wyjątkowo duże znaczenie.

Poziom trudności mocno poszedł do góry, a pretendentów do zwycięstwa będzie w ten weekend wyjątkowo dużo. Ciężko typować wyniki i składać deklaracje, zwłaszcza że z różnych powodów nie miałem ostatnio dużo okazji do jazdy. Wyzwanie jest duże i poprzeczka wisi wysoko, ale tym mocniej nas to motywuje. Dam z siebie wszystko, żeby osiągnąć wynik, który usatysfakcjonuje nie tylko mnie samego, ale cały zespół i przede wszystkim naszych kibiców.

Banovce 2014 zgotowały nam niezapomniane atrakcje pogodowe, ale mam nadzieje, że w tym roku ominą nas wichury i ulewy. Mamy większe szanse na mokrym, ale jeśli będzie sucho to frajda będzie większa. Jakie by nie były warunki to najważniejsze, żeby były równe dla wszystkich, bo wtedy walka będzie najciekawsza.

Mimo sporych odległości mam nadzieję, że będziecie z nami na trasie, albo przed komputerami. Mnie już zaczynało brakować tych wrażeń. Cała stawka z pewnością nie pozwoli Wam się nudzić.
W Jankov Vrsok wspierać nas będą ProfiAuto, Stalco, TRW, AutoCzesciValdi.pl, Millers Oils, Rally-Tech.pl, Kopalnia Mocy, Buchti.pl oraz portal GSMP.pl.”

inf. pras.
fot. Agnieszka Wobkowicz

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Verstappen przed Alonso w drugim treningu na torze Catalunya

Verstappen FP2 GP Hiszpanii
Max Verstappen podobnie jak w porannej sesji okazał się najszybszy w drugim treningu. Kierowca Red Bulla tym...

Polski bolid RT13e gotowy na międzynarodową rywalizację

PWR Racing Team zaprezentowało tegoroczny projekt - bolid RT13e. Już za miesiąc elektryczny pojazd z systemami jazdy...

Verstappen na czele FP1 przed GP Hiszpanii

GP Hiszpanii_Verstappen
Max Verstappen na zmienionym układzie toru pod Barceloną okazał się najszybszy w pierwszym treningu. Za Holendrem uplasowali...

1 i 2 runda WSMP 2023 – Tor Poznań – action wideo

Filmowe podsumowanie wydarzeń na Torze Poznań podczas 1 i 2 rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023.

Kowalczyk i Hryniuk debiutują w Rajdzie Podlaskim

Przed nami finałowy akord szutrowej rywalizacji w RSMP. W piątkowe popołudnie rozpocznie się 42. edycja Rajdu Podlaskiego,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here