poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWalka o Mistrzostwo na Magurze

Walka o Mistrzostwo na Magurze

Już tylko tydzień pozostał do 1 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, który stanowi finałowe rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2014. Na 3180 metrowej trasie podczas weekendu 3-5 października kibice zobaczą najlepszych zawodników, którzy powalczą o tytuł mistrzowski.

W starciu tytanów pojawią się Dubai, który bronił będzie pierwszego miejsca klasyfikacji generalnej w Powiecie Gorlickim. Walkę z nim stoczy Waldemar Kluza, trzeci po 14 rundach, Marcin Słobodzian, czwarty zawodnik GSMP oraz Marcin Gładysz, piąty w rocznej klasyfikacji.

– Na liście zgłoszeń po pierwszym terminie znajduje się ponad 40 zawodników, a termin zgłoszeń upływa w sobotę 27 września o godzinie 24:00 – mówi Marek Sitek, dyrektor zawodów. Trasa jest już przygotowana, a my czekamy na przyjazd najlepszych górali w najbliższy piątek 3 października. Wtedy zobaczymy ich w Gorlicach, a dwa kolejne dni to wielka rywalizacja w finale GSMP 2014, na debiutującej w polskich wyścigach górskich trasie z Magury Małastowskiej do Gładyszowa.

W okolicach Gorlic pojawi się również Tomasz Myszkier, który przywiezie Ferrari F430 oraz drugi Wicemistrz Polski sezonu 2013 Andrzej Szepieniec w Lancerze Evo.

Po raz pierwszy na zakończenie sezonu, po zdobyciu tytułu Mistrza Polski w grupie HS/Z, Piotr Ostrowski zaprezentuje Mitsubishi Lancera Evo VI, który zbudowany został do rywalizacji w HS-ie.

Serdecznie zapraszamy na portal www.wyscigigorskie.pl, gdzie już od przyszłego tygodnia kibice znajdą najświeższe informacje o 1 Wyścigu Górskim Magura Małastowska oraz na stronę www.wyscigmagura.pl.

inf. pras. fot. Arkadiusz Bar

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Renault Clio Rally3 jest już gotowe! Oficjalna premiera w styczniu 2023

Renault Clio Rally3
Renault Clio Rally3 zakończyło właśnie fazę rozwojową. Francuska marka potwierdziła oficjalnie doniesienia. Premierę samochodu zaplanowano na styczeń....

Rajd Sardynii uratowany. Zostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku

Rajd Sardynii 2022
Rajd Sardynii pozostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku. Organizatorzy porozumieli się z promotorem w kwestii przedłużenia...

Ross Brawn czy Frederic Vasseur? Kto wzniesie Ferrari na szczyt?

Ross Brawn w Ferrari
Ross Brawn czy Frederic Vassseur? Karuzela nazwisk na nowego szefa Ferrari właśnie ruszyła. Mattia Binotto nadal trwa...

7 Rajd Wikinga 2022 Action & Show by RRV

7 Rajd Wikinga w oku kamery od RościszówRallyVideo.

Elektroniczne lusterka trafią w końcu do F1?

F1 to największe pole doświadczalne w całym, motorsportowym świecie. Nic więc dziwnego, że prawie codziennie pojawiają się...

NAJPOCZYTNIEJSZE