Walka Romana Barana trwa

Nadchodzący weekend dla zawodników startujących w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski to ostatnia już w tym roku wycieczka poza granice naszego Państwa. Niedaleko Słowackiej miejscowości Banovce nad Bebravou rozegrane zostaną 9 i 10 runda GSMP, FIA CEZ Hill Climb Championship, FIA CEZ Historic Championship i Mistrzostw Słowacji.

Na trasie mierzącej 3700m pojawi się 115 zawodników. Jednym z dziewięciu  zawodników startujących w klasie E1-2000 będzie zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego – Roman Baran startujący Renault Clio.

Roman Baran: Forma po Sopockich dla mnie szczęśliwych rundach nie spadła. Dalej mam zamiar zbierać punkty w klasie oraz generalce szczególnie na trasie, która jest idealna pod mój samochód. Moim celem podczas ostatnich rund było nie zrobić jakiegoś głupstwa by nie stracić cennych punktów, które zbieram by  wyjeździć Mistrza Polski 2014 w klasie E1-2000. Plan ten został wykonany w 100% także teraz chce  pojechać najlepiej jak potrafię. Po liście zgłoszeń widzę, że koledzy, którzy w Sopocie mieli pecha i porozbijali samochody naprawili się co bardzo cieszy.  Samochód jest idealnie dostrojony i po ostatnich rundach nie ruszany prócz zwykłego przeglądu. Trasa w Banovcach jest mi dobrze znana startowałem tam już kilkanaście razy, dlatego czuję do niej sympatię. Liczę bardzo na dobrą pogodę, aby móc pojechać na nowych oponach, które zakupiłem dzięki moim sponsorom. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie moich startów: Szik, Handlopex, Bendix, L-Racing, Carrera, B3Studio, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy. Dla tych co nie będą mogli się zjawić by dopingować na żywo zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing.

inf. pras.