piątek, 27 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWielki powrót dakarowej legendy - Cyril Neveu znów na trasie!

Wielki powrót dakarowej legendy – Cyril Neveu znów na trasie!

Cyril Neveu, 5-krotny zwycięzca Rajdu Dakar, po długiej przerwie powraca na rajdowe trasy! Wystartuje w zbliżającej się Baja Aragon, która będzie pierwszym z jego rajdów w drodze na Dakar 2022.

Po niemal 30 latach nieobecności, Cyril Neveu tego lata ponownie pojawi się na rajdowych trasach! Mający na swoim koncie 5 motocyklowych zwycięstw w Rajdzie Dakar 1979, 1980, 1982, 1986 i 1987 zawodnik tym razem stawia na 4 koła i zasiądzie za kierownicą CanAma Maverick w barwach Centurion Investment, jednego z większych graczy na rynku kryptowalut.

Właśnie na konferencji prasowej zespołu Centurion Investment 15 lipca Neveu przedstawi swój program startów, strukturę zespołu i wszystko, co z tym związane. Cyril Neveu and Ali Kassab, prezes Centurion Group, zaprezentują cele i kalendarz startów zespołu w 2021 roku, które będą prowadzić do Rajdu Dakar 2022. Już wiadomo, że Neveu pojawi się na starcie Baja Aragon, która będzie rozegrana w Hiszpanii w dniach 22-24 lipca.

 

Anna Michalska
Twórca portalu crosscountrypolska.pl, fanatyczka rajdów cross-country, licencjonowany sędzia sportu samochodowego i motocyklowego, kocha góry i podróże.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Grand Prix Monako – harmonogram, transmisja

Grand Prix Monako 2022 zbliża się wielkimi krokami! Prezentujemy harmonogram weekendu, który tak jak przed rokiem może...

Nowy sezon, nowe zasady

Wystartowały Mistrzostwa Europy Rallycross. ERX ruszył samodzielnie na niezwykle widowiskowym obiekcie Nyirad. W tym roku debiutuje nowy...

Dobry dzień Martyny, Grabowski coraz bliżej tytułu

Tylko 81 tysięcznych sekundy sprawiło, że Przemysław Martyna nie wygrał obu wyścigów piątej rundy Unitel Mazda MX-5...

Pomysł na Dzień Matki w moto-wydaniu? Pytamy o to samych zawodników!

Bez cienia wątpliwości, Dzień Matki to wyjątkowe święto w naszych kalendarzach. Jak mógłby wyglądać ten dzień w...

VTEC Cup Poland 2022 – Tor Modlin [wideo]

VTEC Cup Poland Tor Modlin Civic
VTEC Cup Poland 2022 zawitał na Tor Modlin 30 kwietnia. Kolejna runda to Tor Łódź, 25 czerwca....

NAJPOCZYTNIEJSZE