sobota, 28 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWielki sukces Dnia Dziecka!

Wielki sukces Dnia Dziecka!

W niedzielę 1 czerwca 2014 roku Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów, Ścianka Wspinaczkowa La Roca oraz Zakłady Mechaniczne Tarnów były miejscem niezwykłego spotkania dla najmłodszych z okazji ich święta. W ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” odbyły się otwarte zajęcia i trening kartingowy dla dzieci, czyli możliwość spróbowania własnych sił na gokartach pod okiem tarnowskich zawodników kartingowych oraz najmłodsi adepci motoryzacji otrzymali mnóstwo cennych i praktycznych informacji jak zrobić pierwszy krok w sporcie kartingowym i zdobyć licencję kartingową.

kamilzyznar.com-5

Równocześnie trwały otwarte zajęcia dla dzieci na ściance wspinaczkowej pod okiem Edyty Ropek oraz dzieci mogły sprawdzić pewność oka i precyzję ręki na strzelnicy Zakładów Mechanicznych. Wszyscy uczestnicy tych zmagań otrzymali specjalne certyfikaty. Podczas tego wyjątkowego dnia odbyły się również pokazy profesjonalnych gokartów, na których tarnowscy zawodnicy kartingowi startują w zawodach rangi mistrzowskiej na arenie ogólnopolskiej oraz pokazy i przejażdżki na motocyklach, w samochodach rajdowych i terenowych. Nie zabrakło konkursów i zabaw dla wszystkich dzieci. Na sam koniec rozegrano zawody wspinaczkowe z cyklu Tarnów Speed Cup 2014, czyli rywalizację we wspinaczce na czas dla amatorów. Zawody adresowane były do wszystkich chętnych bez względu na wiek, umiejętności czy doświadczenie we wspinaczce. Zwycięzcami w zawodach wspinaczkowych Tarnów Speed Cup 2014 zostali: Weronika Biedroń i Oskar Szalecki w kategorii do 11 lat, Oliwia Kot i Jakub Siudut w kategorii do 16 lat, Karolina Mochylska i Tomek Kuta w kategorii powyżej 16 lat oraz Michał Lewicki w kategorii PRO.

kamilzyznar.com-55

To wszystko czekało na dzieci z okazji ich święta.  Zabawa była przednia. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i upominków dla uczestników.

Po raz kolejny realizowane zadanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Impreza łączyła dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. Każdy począwszy od przedszkola poprzez podstawówkę, aż po ucznia szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby niepełnosprawne wziął udział w tej akcji.

Szczegóły na stronie: www.gokarty-tarnow.pl oraz www.laroca.pl

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie tej kolejnej inicjatywy.

kamilzyznar.com-84
Organizatorami i parterami wydarzenia byli: Klub TTSK K-TEAM Tarnów, Ścianka wspinaczkowa La Roca, Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A., Miejski Klub Sportowy Tarnovia, Yabimo Sp. z o.o., Grupa Azoty, Urząd Miasta Tarnowa, Moto-tarnow.pl, AutoMotoKlubTarnowski,  Centrum Gier Planszowych 6 oczek, Klub Offroadowy Kobza, PZM, Powiat Tarnowski, Województwo Małopolskie.
Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.
inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Znamy składy Race of Champions 2023

Race of Champions 2023
Mattias Ekstrom uzupełnił skład kierowców Race of Champions 2023, dołączając do zespołu Szwecji. Impreza odbędzie się na...

Fiat Punto w wersji amfibia. Czego to ludzie nie wymyślą

Fiat Punto w wersji amfibia
Fiat Punto to samochód, który ma swoją historię w motorsporcie. Tymczasem powstała wersja, która potrafi pływać. Fiat Punto...

BMW M3 CS oficjalnie zaprezentowane. Jeszcze więcej mocy i karbonu

BMW M3 CS
BMW M3 CS w końcu zadebiutowało. Bawarska marka pochwaliła się najmocniejszym wariantem M3 w historii. BMW M3 CS...

Oficjalnie: Orlen zostaje w F1, ale zmienia „barwy klubowe”

Orlen
Koniec plotek. Orlen pozostanie w Formule 1 na sezon 2023, ale zmieni swoje "barwy klubowe''. Koncern rozstał...

Hubert Laskowski opowiada nam o roli kierowcy rozwojowego Fiesty Rally4

Bez cienia wątpliwości, Hubert Laskowski jest jednym z największych, rajdowych talentów ostatnich lat. Umiejętności i szybki rozwój...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here