wtorek, 5 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWojciech Goździewicz / Joanna Madej-Smolarek - załoga HRSMP - wypowiedź przed 78...

Wojciech Goździewicz / Joanna Madej-Smolarek – załoga HRSMP – wypowiedź przed 78 Rajdem Polski

Wojciech Goździewicz i Joanna Madej-Smolarek, to doświadczona załoga z Łodzi, która walczy w 78 Rajdzie Polski przy pomocy BMW e30. Przeczytajcie wypowiedź kierowcy przed rajdem.

Wojciech Goździewicz kojarzyć się może fanom driftu z nieco nowszym nadwoziem, niż to, którym jeździ w rajdach. Ma on bowiem na swoim koncie tytuły mistrzowskie, zdobyte w latach 2016 i 2017 nie w jeździe na czas, a w drifcie. Do jazdy w poślizgu Wojtek używa BMW e36. W ostatnich latach znamy go z doskonałych występów w HRSMP, co również przypieczętował tytułami mistrzowskimi w 2019 i 2021 roku. Na jego prawym fotelu zasiada Joanna Madej-Smolarek. To bardzo doświadczony pilot, z wieloma sukcesami. Jej kariera rajdowa sięga jeszcze 2001 roku. Na przestrzeni lat dyktowała trasę takim kierowcom jak Zbigniew Gabryś, Mariusz Stec, Grzegorz Grzyb. Ostatnie lata to starty z Wojtkiem i wspólne triumfowanie w HRSMP.

Jakie jest nastawienie załogi przed rajdem?

Pierwszy raz jadę po szutrze, ale już po zapoznaniu bardzo się cieszę że zdecydowałem się tutaj wystartować. Będziemy robić co się da, chociaż głównym naszym celem jest osiągnięcie mety, co na pewno nie będzie proste w historycznym aucie. Bedzie dużo bokiem, jedziemy głównie dla kibiców tej pięknej dyscypliny na mazurskich szutrach!!! – powiedział nam Wojciech Goździewicz przed startem w 78 Rajdzie Polski.

Wojciech Goździewicz / Joanna Madej-Smolarek - 78 Rajd Polski BMW e30is

Jaki był rezultat pierwszego razu na szutrze? 2 miejsce w „ośce” i 6 miejsce w klasyfikacji generalnej! Kibicujemy załodze!

fot: Wojciech Goździewicz

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2 – 10.07.2022 – zapisy

Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2
Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2 odbędzie się 10 lipca 2022. To impreza w cyklu Grudziądzkiego Mistrza...

2. Super Sprint Ziemi Sanockiej – trwają zapisy

W niedzielę 10 lipca odbędzie się organizowany przez Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno, 2. Super...

Rajd Safari – tak było – czytała Krystyna Czubówna

Podsumowanie Sarafi Rally Kenya 2022 z tryumfem Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka ze specjalnym lektorem. zobacz także: Kajetan...

16-letni Hubert Laskowski wygrywa w Mistrzostwach Europy!

Hubert Laskowski, który coraz śmielej radzi sobie na odcinkach specjalnych całej Europy, ma za sobą najtrudniejszy start...

5 Runda SMT 2022 – Action by JVHD [wideo]

5 Runda SMT 2022 – Action by JVHD [wideo]
5 Runda SMT 2022 padła łupem Rafała Wlazłowskiego w Subaru Impreza. Zapraszamy na składankę video z tej...

NAJPOCZYTNIEJSZE