WOŚP: wylicytuj przejazd za kierownicą… Sierry Coswort RS Marka Sudera

17
WOŚP
fot. Kuba Kaczyński Photography

Marek Suder i ekipa Gazmot Motorsport wspierają 32. finał WOŚP, na licytację trafiła wyjątkowa gratka dla fanów Sierry oraz Mariana Bublewicza. Zwycięzca przejedzie się Fordem Sierrą RS Cosworth. 

Egzemplarz Sierry RS Cosworth Marka Sudera to oryginalny, „A”-grupowy Ford zgodny ze wszystkimi wymogami swojej epoki. Wierną replikę maszyny Mariana Bublewicza napędza 300-konny motor, przekazujący moc jedynie na tylną oś. Co ciekawe, zwycięzca licytacji zasiądzie na fotelu kierowcy – pokona kilkadziesiąt kilometrów po drogach publicznych, by na koniec sprawdzić możliwości Sierry na Torze Łódź, z Markiem Suderem na „prawym”.

Licytację znajdziecie w serwisie Allegro, gdzie dostępne są też inne, motorsportowe akcje.

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia. Tegoroczne motto fundacji Jurka Owsiaka brzmi „Tu wszystko gra OK!”, a hasłem przewodnim zbiórki jest slogan „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Środki zebrane w finale posłużą do zakupu sprzętu do diagnozowania, monitorowania rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci oraz osób dorosłych. W ciągu 31. finałów WOŚP zebrała ponad 2 miliardy złotych, kupując ponad 71 000 urządzeń. W zeszłym roku Orkiestra walczyła z sepsą. Udało się zebrać aż… 243 259 387,25 złotych.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.