poniedziałek, 6 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWrak-Race Kędzierzyn-Koźle - zapowiedź

Wrak-Race Kędzierzyn-Koźle – zapowiedź

Już 26. lipca odbędzie się kolejny Wrak-Race. Tym razem wraki zawitają do Kędzierzyna-Koźle. Zapowiada się doskonała zabawa!

Wrak-Race Kędzierzyn-Koźle, organizowany przez Automobilklub Kędzierzyn-Koźle, jest częścią eliminacji Wrak-Race Cup. Impreza odbędzie się koło ulicy Wandy 16.  Zapisy będą trwały od godziny 8.00 rano. Start przewidziany jest na 10.00.

Wrak-Race to wyścig samochodów osobowych, których wartość rynkowa nie przekracza 1000 zł. W zawodach startuje 50 załóg (Kierowca lub Kierowca i Pilot), które zostają podzielone na 5 dywizji po 10 samochodów.

Wyścig każdej dywizji trwa 20 minut, podczas których każdy zawodnik, aby przejść do finału, musi pokonać jak największą ilość okrążeń, a przede wszystkim dojechać do mety. Z każdego biegu przechodzą dwa auta.

W przypadku gdy startujący nie posiada własnego samochodu organizator, za dodatkową opłatą (200 zł), umożliwia jego wypożyczenie na czas zawodów. Organizator prosi jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Zapewniona jest również możliwość zezłomowania pojazdu na miejscu po wyścigu.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na pytania znajdziecie tutaj: www.wrak-race.kkozle.pl

 

Fot. www.wrak-race.kkozle.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Policja odpowiada na zarzuty po kontrolach na Barbórce

Informacja o zatrzymywaniu rajdowych samochodów przez policję i kontrolowaniu ich jak normalnych aut w dniu Rajdu Barbórka...

SuperOES Tor Poznań – 5 runda – wyniki i onboard

SuperOES Tor Poznań - przedostatnia runda sezonu odbyła się w dzień Rajdu Barbórki Warszawskiej, czyli 4 grudnia....

Karowa bez sensacji, Kajto nie oddał korony

Rajd Barbórka to finał sezonu, a finałem Barbórki jest ulica Karowa. W tym sezonie na najsłynniejszej polskiej...

Dyskwalifikacja załogi Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek

Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek dotarli do mety 59 Rajdu Barbórka. Jednak załoga została zdyskwalifikowana za pomoc...

Teatr jednego duetu

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wygrywają 59 Rajd Barbórka. Zawodnicy Lotos'a zgarnęli wszystkie odcinki tegorocznej Barbórki. Na...

NAJPOCZYTNIEJSZE