wtorek, 5 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia już 23 lutego!

Wrak Race Silesia już 23 lutego!

Już za niespełna miesiąc, 23 lutego, po raz pierwszy w Krakowie, odbędzie się niecodzienna impreza samochodowa: wyścig Wrak Race Silesia. Zawody Wrak Race Silesia odbywają się na terenie Śląska już od dłuższego czasu, i cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród zawodników , jak i wśród widzów.

W tym roku, dzięki staraniom Stowarzyszenia ProMotorsports, któremu udało się namówić organizatorów Wrak Race Silesia do przeprowadzenia cyklu Wrak Race Silesia Kraków Edition, odbędzie się w Krakowie 6 takich emocjonujących i morderczych edycji.

Zasady zawodów są proste – każdy z pojazdów ma do przejechania 30 minut po torze CK Autodrom Kraków przy ul. Rzepakowej.

Twój samochód wkrótce wyląduje na złomie? A może po prostu Ci się znudził i jego wartość nie przekracza 1000 PLN?  – wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://www.wrak-race.pl/zawodnicy/

Bilety dla kibiców dostępne kasie na terenie zawodów w cenie 7 PLN. Zawody zakończą się uroczystym rozdaniem nagród o 16:00.

Zawodnicy, którzy będą chcieli po zawodach zezłomować swój samochód, mogą to zrobić bezpośrednio po zawodach, na CK Autodrom – na miejscu będzie obecny przedstawiciel firmy złomującej samochody.

plakarkrakowgot800

inf. pras.

NOWOŚCI

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Sam Jeremy Clarkson zdradza prawdę

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Jeremy Clarkson Clarksons Farm farma Clarksona
Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Główny bohater - Jeremy Clarkson nie ukrywa odpowiedzi na to pytanie. Nie...

Mery Czepiel – „Puma” wylatuje z gniazda

Mery
W sezonie 2023 Mery Czepiel sięgnęła po trzeci tytuł WSMP, zdobywając brązowy medal za rywalizację w długim...

Briggs Polish Kart Series zmienia się w… Kart Masters

Kart
Włodarze cyklu Briggs Polish Kart Series poinformowali o istotnych zmianach w formule czempionatu. Puchar został całkowicie odświeżony,...

Rotax Grand Finals ruszył w Bahrajnie

Rotax Grand Finals
Rotax Grand Finals 2023 – jedna z największych imprez kartingowych świata wystartowała na słynnym torze Sakhir w...

FIA powołuje grupę roboczą ds. rajdów

Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA podjęła decyzję o utworzeniu nowej grupy roboczej, która ma zająć się przyszłością rajdów...

NAJPOCZYTNIEJSZE