środa, 7 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia już 23 lutego!

Wrak Race Silesia już 23 lutego!

Już za niespełna miesiąc, 23 lutego, po raz pierwszy w Krakowie, odbędzie się niecodzienna impreza samochodowa: wyścig Wrak Race Silesia. Zawody Wrak Race Silesia odbywają się na terenie Śląska już od dłuższego czasu, i cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród zawodników , jak i wśród widzów.

W tym roku, dzięki staraniom Stowarzyszenia ProMotorsports, któremu udało się namówić organizatorów Wrak Race Silesia do przeprowadzenia cyklu Wrak Race Silesia Kraków Edition, odbędzie się w Krakowie 6 takich emocjonujących i morderczych edycji.

Zasady zawodów są proste – każdy z pojazdów ma do przejechania 30 minut po torze CK Autodrom Kraków przy ul. Rzepakowej.

Twój samochód wkrótce wyląduje na złomie? A może po prostu Ci się znudził i jego wartość nie przekracza 1000 PLN?  – wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://www.wrak-race.pl/zawodnicy/

Bilety dla kibiców dostępne kasie na terenie zawodów w cenie 7 PLN. Zawody zakończą się uroczystym rozdaniem nagród o 16:00.

Zawodnicy, którzy będą chcieli po zawodach zezłomować swój samochód, mogą to zrobić bezpośrednio po zawodach, na CK Autodrom – na miejscu będzie obecny przedstawiciel firmy złomującej samochody.

plakarkrakowgot800

inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marczyk i Gospodarczyk po WRC Rajdzie Sardynii

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk zajęli znakomite 2. miejsce w klasie WRC 2 Challenger w 20. Rajdzie...

Nowy „The Grand Tour: Euro wypadek” z polskim epizodem – zwiastun

Dzisiaj zaprezentowano zwiastun najnowszego odcinka The Grand Tour, który skupia się na krajach Europejskich. Jeremy Clarkson, Richard...

Formuła 1 odsuwa się od RPA. Wszystko przez stosunki z Rosją

Kyalami_tor_RPA
Powrót Formuły 1 na legendarny tory Kyalami wydaje się coraz mniej prawdopodobny. Afrykański tor był brany pod...

Mery Czepiel rozpoczyna sezon od trzech zwycięstw!

Mery Czepiel rozpoczyna wyścigowy sezon 2023 z wysokiego "C''! Szczyrzycanka wygrała oba biegi sprinterskie w kategorii DN6-RN1...

4 Marten Rajd Strzeliński 2023 – action wideo

Filmowe podsumowanie 4 Marten Rajdu Strzeliński 2023.

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here