środa, 27 września, 2023
Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Kolejna wiosenna edycja wyścigów Wrak RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 13-go kwietnia o 9:00, oczywiście na CK Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie-Nowej Hucie!

Z uwagi na fakt, że poprzednia krakowska edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców, tym razem na starcie stanie 60 samochodów i odbędzie się 9 emocjonujących wyścigów.

WRAK-RACE Silesia to  mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-to minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – ich organizator stara się wnieść swój wkład w  bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę jestem trzeźwy”, a na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej krakowskiej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne, na którym będzie można zjeść pyszną grochówkę oraz inne specjały.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji „Mam Marzenie”.

Patronat medialny imprezy zapewniają: Telewizja TVS, Antyradio, Gazeta Krakowska, oraz portal siescigam.pl. Partnerami imprezy są firmy ITAL-CAR (części do włoskich samochodów) oraz UNISKRAW (chłodziwa oraz narzędzia).

Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10 PLN (dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny). W dniu imprezy na terenie CK Autodromu będzie możliwość skorzystania z parkingu.

wrak_plakatkrk2_800

Szczegółowe informacje można znaleźć na: www.wrak-race.pl

NOWOŚCI

Podwójny pożar BMW Bartosza Ostałowskiego na DMP w Poznaniu

Finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski na torze Poznań była niezwykle pechowa dla Bartosza Ostałowskiego. Jego BMW aż...

F1, WRC, RSMP w telewizji publicznej? Kibicu, wypełnij formularz KRRiT

KRRiT
Formuła 1, Rajdowe Mistrzostwa Świata, a może RSMP lub WSMP w... publicznej telewizji, całkowicie za darmo? Taki...

Harmonogram WSMP 9 i 10 – Tor Poznań

WSMP
Sezon ma się ku końcowi także w WSMP. Po wizycie na Słowacji Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają...

SuperOES IX Runda – Tor Kielce – action wideo

Kompilacja wszystkich najciekawszych przejazdów IX rundy SuperOesu na torze Kielce. Na tej rundzie kierowcy jechali w najbardziej...

68. Rajd Wisły – Harmonogram imprezy

Rajd Wisły
To jest już koniec - kolejny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski powoli dobiega końca. Została nam tylko...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here