czwartek, 20 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Kolejna wiosenna edycja wyścigów Wrak RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 13-go kwietnia o 9:00, oczywiście na CK Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie-Nowej Hucie!

Z uwagi na fakt, że poprzednia krakowska edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców, tym razem na starcie stanie 60 samochodów i odbędzie się 9 emocjonujących wyścigów.

WRAK-RACE Silesia to  mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-to minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – ich organizator stara się wnieść swój wkład w  bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę jestem trzeźwy”, a na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej krakowskiej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne, na którym będzie można zjeść pyszną grochówkę oraz inne specjały.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji „Mam Marzenie”.

Patronat medialny imprezy zapewniają: Telewizja TVS, Antyradio, Gazeta Krakowska, oraz portal siescigam.pl. Partnerami imprezy są firmy ITAL-CAR (części do włoskich samochodów) oraz UNISKRAW (chłodziwa oraz narzędzia).

Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10 PLN (dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny). W dniu imprezy na terenie CK Autodromu będzie możliwość skorzystania z parkingu.

wrak_plakatkrk2_800

Szczegółowe informacje można znaleźć na: www.wrak-race.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Arctic Lapland Rally 2022 [Film]

Filmowe podsumowanie z 1 i 2 dnia zimowego rajdu Arctic Rally 2022 Dzień 2: https://www.youtube.com/watch?v=Orfg3x6K82M

Mikołaj Marczyk w gronie dziesięciu najlepszych kierowców rajdowych świata

Już wkrótce ukaże się pierwsze notowanie FIA Global Rally Ranking. To międzynarodowy ranking kierowców rajdowych. Według oficjalnych...

Najciekawsze moto-licytacje 30. finału WOŚP

30 stycznia 2022 odbędzie się jubileuszowy, trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze fundacji...

Prost odchodzi z Alpine. Co tam się dzieje?

Kilka dni temu z Alpine F1 odszedł Marcin Budkowski. Wczoraj o swoim odejściu z tego teamu poinformował...

DAKAR 2022: Historia jednego filmu

Na Dakarze często dzieją się dziwne, nietypowe rzeczy i taka też miała miejsce pod koniec tegorocznej edycji....

NAJPOCZYTNIEJSZE