czwartek, 1 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Kolejna wiosenna edycja wyścigów Wrak RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 13-go kwietnia o 9:00, oczywiście na CK Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie-Nowej Hucie!

Z uwagi na fakt, że poprzednia krakowska edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców, tym razem na starcie stanie 60 samochodów i odbędzie się 9 emocjonujących wyścigów.

WRAK-RACE Silesia to  mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-to minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – ich organizator stara się wnieść swój wkład w  bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę jestem trzeźwy”, a na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej krakowskiej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne, na którym będzie można zjeść pyszną grochówkę oraz inne specjały.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji „Mam Marzenie”.

Patronat medialny imprezy zapewniają: Telewizja TVS, Antyradio, Gazeta Krakowska, oraz portal siescigam.pl. Partnerami imprezy są firmy ITAL-CAR (części do włoskich samochodów) oraz UNISKRAW (chłodziwa oraz narzędzia).

Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10 PLN (dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny). W dniu imprezy na terenie CK Autodromu będzie możliwość skorzystania z parkingu.

wrak_plakatkrk2_800

Szczegółowe informacje można znaleźć na: www.wrak-race.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Niki Lauda ma swoją ulicę. Wyjątkowy hołd Mercedesa dla legendy

Niki Lauda
Niki Lauda został uhonorowany przez Mercedesa. Trzykrotny mistrz świata F1 i wieloletni dyrektor zespołu z Brackley ma...

DTM zakończy żywot? Gerhard Berger przekazał złą wiadomość

DTM
DTM ma duże kłopoty. Gerhard Berger poinformował o zakończeniu działalności spółki macierzystej DTM - firmy ITR. Na...

Kacper Wróblewski pojedzie „zerówką” w 60. Rajdzie Barbórka

Kacper Wróblewski wystartuje w "zerówce"
Kacper Wróblewski wystartuje samochodem funkcyjnym w 60. Rajdzie Barbórka. Usiądzie za kierownicą Toyoty GR Yaris, a na...

Jubileuszowa, 60. edycja Nocnej Jazdy Konkursowej już 10 grudnia

Automobilklub Wielkopolski zaprasza na jubileuszową, 60. edycję Nocnej Jazdy Konkursowej - idealną propozycję dla tych, którzy szukają...

Jessica Hawkins w symulatorze Astona Martina

Ambasadorka Astona Martina, Jessica Hawkins, wykonała kolejny krok w drodze do Formuły 1. Brytyjka jest pierwszą kobietą,...

NAJPOCZYTNIEJSZE