WRC: oświadczyny w akompaniamencie… rajdówek!

201

Jaki jest najlepszy sposób na romantyczne oświadczyny? Kolacja przy świecach, bukiet kwiatów, klimatyczna muzyka? Cóż, jeden z kibiców na Rajdzie Akropolu miał na to nieco… ciekawszy pomysł. Postanowił bowiem uklęknąć przed swoją wybranką na tle maszyn Rally1. Ryk motorów nie przeszkodził, bohater tej historii usłyszał „tak”! Reporterzy DirtFish postanowili pogratulować zakochanym!

Moment oświadczyn uchwyciła kamera redakcji DirtFish, a zabawne nagranie z udziałem Colina Clarka i… Takamoto Katsuty znalazło się w kompilacji żartów oraz wpadek z 67. Rajdu Akropolu. Co znajdziecie w przytoczonym przez nas materiale? W dużym skrócie, posłuchacie o brudzeniu się kombinezonów, wyrośniętych… „jajach” Elfyna Evansa, dodatkowej, dziennikarskiej pracy Takamoto Katsuty czy… porannym piwie Rovanpery. Ponieważ tłem filmu jest szutrowy Rajd Akropolu, Esapekka Lappi poprowadzi lekcję przypominającą meandry hellenistycznej, starożytnej mitologi. A przynajmniej spróbuje.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.