Organizatorem Tor Modlin Rally Show był Leszek Kuzaj, który wraz ze swoim zespołem przygotował 9 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 34 kilometrów oesowych. Na większości prób załoga ORLEN Team notowała wysokie czasy w czołówce klasyfikacji generalnej, zdobywając również oesowe podium na siódmym odcinku specjalnym. Finalnie Kacper i Kuba ukończyli zawody na piątym miejscu w „generalce” na czterdzieści pięć startujących załóg. Zwieńczeniem zawodów był udział w ostatnim odcinku Kryterium Toru Modlin. Tutaj załoga postawiła w 100 % na show kręcą nadprogramowo „beczki” dla kibiców.

Kacper Wróblewski: W piątek, gdy wsiadłem pierwszy raz do auta na testowym byłem załamany. Auto PROTO jest bardzo ciężkie w prowadzeniu i nie można go porównać w żaden sposób z samochodem R5. Przede wszystkim nasze PROTO miało inne zawieszenie, seryjną skrzynia biegów i brak przedniej szpery. Ale mocno mnie to zmotywowało i szybko dostosowałem się do nowej konstrukcji. Całą sobotę walczyliśmy jak równy z równym z samochodami R5 czy tez mocniej zaawansowanymi technicznie autami PROTO i Lancerami. Sprawiło mi to ogromną radość i muszę przyznać, że cały rajd jechaliśmy bezbłędnie, wyciskając z naszego auta więcej niż to było możliwe! To bardzo cieszy, bo była to niewiarygodna misja. Dziękujemy wszystkim za doping i docenienie naszej jazdy, w tym naszym sponsorom za możliwość pojawienia się w Modlinie: PKN ORLEN oraz ORLEN Team, RMF FM, Wirtualna Polska, Michelin Motorsport, Gmina i Miasto Myślenice, HRX Polska, Automobilklub Polski oraz JB Motorsport za obsługę naszej rajdówki. Do zobaczenia w 2021 roku .

Jakub Wróbel: Tor Modlin Rally Show za nami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla nas 9 odcinków specjalnych, na których było co robić. Na koniec 35 załóg wzięło udział w  Kryterium Toru Modlin, na wzór słynnej Karowej, gdzie nie zabrakło oczywiście beczki. Atmosfera była wspaniała! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się tutaj pojawić, i podziękować wam wszystkim za to, że byliście z nami przez cały rok. Bawiliśmy się świetnie, a właśnie przecież o to chodzi w tego typu zawodach. Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Tor Modlin Rally Show to ostatnia rajdowa impreza w sezonie 2020. Tym samym Kacper i Kuba zakończyli sezon w rajdach samochodowych. W drugiej połowie grudnia powinniśmy poznać wstępny harmonogram Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których załoga planuje walczyć o najwyższe lokaty w kolejnym sezonie.