Wspieramy amatorskie ściganie!

Startujesz? Organizujesz? A może kibicujesz uczestnikom jakiejś amatorskiej imprezy? Daj nam znać! Chcemy wspierać amatorskie ściganie, dawać mu medialny rozgłos i pokazywać, że da się legalnie uprawiać sporty motorowe na każdym poziomie, w różnych częściach Polski!

Zapewne zauważyliście, że staramy się informować was nie tylko o imprezach WRC, RSMP, ERC, GSMP, MPRC… Jesteśmy na Tarmac Masters, VTEC Cup Poland, SMT, SuperOES, Pucharach Torów i wszelkich innych cyklach, o których informacje do nas docierają i mamy możliwość pojawić się osobiście lub napisać relacje na podstawie informacji od organizatorów.

Wiele imprez boryka się z małą frekwencją, wynikającą z różnych czynników, między innymi przez brak informacji i rozgłosu oraz zbyt małej medialności.

Jeśli więc organizujesz lub po prostu startujesz w imprezie amatorskiej typu KJS, supersprint, rallysprint, timea ttack, czy podobnej, w której chodzi o uzyskanie jak najlepszego czasu za kierownicą auta napisz do nas! Uruchamiamy dedykowany do tego adres mailowy naszej redakcji:

rajdy@rallyandrace.pl

Wyślij link lub krótką wiadomość zawierającą podstawowe informacje – data, miejsce, regulamin, przewidywana ilość uczestników, wysokość wpisowego, zdjęcia z samych zawodów i link do wydarzenia na FB, a my postaramy się zrobić resztę.

Uwaga: podane informacje nie są jednak gwarancją publikacji, wszystkie wiadomości muszą przejść pomyślą weryfikację redakcji rallyandrace.pl.