wtorek, 26 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIEWspieramy amatorskie ściganie!

Wspieramy amatorskie ściganie!

Startujesz? Organizujesz? A może kibicujesz uczestnikom jakiejś amatorskiej imprezy? Daj nam znać! Chcemy wspierać amatorskie ściganie, dawać mu medialny rozgłos i pokazywać, że da się legalnie uprawiać sporty motorowe na każdym poziomie, w różnych częściach Polski!

Zapewne zauważyliście, że staramy się informować was nie tylko o imprezach WRC, RSMP, ERC, GSMP, MPRC… Jesteśmy na Tarmac Masters, VTEC Cup Poland, SMT, SuperOES, Pucharach Torów i wszelkich innych cyklach, o których informacje do nas docierają i mamy możliwość pojawić się osobiście lub napisać relacje na podstawie informacji od organizatorów.

Wiele imprez boryka się z małą frekwencją, wynikającą z różnych czynników, między innymi przez brak informacji i rozgłosu oraz zbyt małej medialności.

Jeśli więc organizujesz lub po prostu startujesz w imprezie amatorskiej typu KJS, supersprint, rallysprint, timea ttack, czy podobnej, w której chodzi o uzyskanie jak najlepszego czasu za kierownicą auta napisz do nas! Uruchamiamy dedykowany do tego adres mailowy naszej redakcji:

rajdy@rallyandrace.pl

Wyślij link lub krótką wiadomość zawierającą podstawowe informacje – data, miejsce, regulamin, przewidywana ilość uczestników, wysokość wpisowego, zdjęcia z samych zawodów i link do wydarzenia na FB, a my postaramy się zrobić resztę.

Uwaga: podane informacje nie są jednak gwarancją publikacji, wszystkie wiadomości muszą przejść pomyślą weryfikację redakcji rallyandrace.pl.

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Płonące Clio Toksportu na Rajdzie Węgier [WIDEO]

Załoga Bastien Bergounhe i Mathieu Descharne wypadła z trasy na jednym z odcinków Rajdu. Niestety, auto spłonęło...

7. runda Mistrzostw Polski Rallycross od „OdcinekSpecjalny”

Migawki z 7. rundy Mistrzostw Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn od „OdcinekSpecjalny”. Zapraszamy do obejrzenia tego co...

Nowy dźwięk elektrycznej rajdówki

Nowy mechaniczny system, który przy okazji generuje nowe dźwięk elektrycznego auta rajdowego zbliża nas do normalności. To...

Spektakularne sytuacje na trasie Rajdu Ciudad de Pozoblanco

Zapraszamy na materiał filmowy z trasy Rajdu Ciudad de Pozoblanco 2021.

Rajd Barbórka 2021 na nowym torze!

Rajd Barbórka zawita w tym roku do zupełnie nowej lokalizacji. Areną zmagań pierwszych odcinków specjalnych będzie Autodrom...

NAJPOCZYTNIEJSZE