niedziela, 18 kwietnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona główna Porady i Technika Jak zacząć się ścigać Ile kosztuje rajdowy Lancer EVO IX? Jeden jest właśnie do kupienia

Ile kosztuje rajdowy Lancer EVO IX? Jeden jest właśnie do kupienia

Mitsubishi Lancer Evo IX, który należy do Przemysława Kołodzieja trafił na sprzedaż. Przygotowane do rajdów mitsubishi można znaleźć na jednym z portali ogłoszeniowych. 

Przemek Kołodzieja Lancerem dziewiątej ewolucji startował na przełomie lat 2014 – 2020. Ostatnim jego startem był zeszłoroczny Rajd Mikołowsko – Żorski, w którym zajął drugą pozycję w klasie Open 1. Do jego większych sukcesów należą także dwie pozycje na podium w dwóch edycjach Rajdu Zamkowego. Natomiast dwa lata temu sezon zakończył zwycięstwem w klasie RO 4WD podczas Rajdu Cieszyńskiej Barbórki. Od sezonu 2016 startował z nim regularnie Michał Małkowski. Auto ma 317 KM i 615 Nm, co nie jest rekordem jak na tą klasę samochodu, ale pozwala już się pobawić.

Wystawiony na sprzedaż Lancer ma zawieszenie wykonane przez RallyArt, a cała konstrukcja jest zgodna ze specyfikacją grupy N. Samochodem można rywalizować w RSMP w klasie Open 4WD.

Właściciel wycenił swojego Lancera na 129 000 zł. Jak się domyślamy to cena wywoławcza, która podlega jeszcze negocjacji. Sami jesteśmy ciekawi, czy samochód znajdzie nabywcę i w nadchodzącym sezonie ponownie zobaczymy go na trasach polskich rajdów.

 

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Time Attack Trophy SZKOLENIE – 17.04.2021

Brawo dla organizatorów! Pierwsza runda Time Attack Trophy 2021 odbyła się w formie szkolenia na terenie Motopark...

Nowości w garażu PM Rally Team i w Muzeum Polskiego Fiata

Piotr Kiepura, jeden ze stałych uczestników rund cyklu Motul HRSMP zaprezentował najnowsze dzieło zespołu PM Rally Team,...

Duńska przygoda Hyundai Poland Racing

Polski zespół Kowax 2B Rally Team przy współpracy z Hyundai Denmark utworzy Hyundai Rally Team Denmark. Za...

Zdradliwa miejscówka podczas TARMAC MASTERS

Jedno z bardziej wymagających miejsc podczas 1 rundy TARMAC MASTERS Tech-Mol Rally 2021 na OS 5 (Cosmos)....

Kajetanowicz i Szczepaniak rozpoczynają walkę o Mistrzostwo Świata

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak przystępują do kolejnego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Pierwszym startem w tym roku...

NAJPOCZYTNIEJSZE