czwartek, 20 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaRajdyWylicytuj mistrzowską czapkę Tarmac Masters i pomóż w walce z rakiem!

Wylicytuj mistrzowską czapkę Tarmac Masters i pomóż w walce z rakiem!

Organizatorzy cyklu Marten Tarmac Masters przekazali na licytację wyjątkową pamiątkę z sezonu 2021 – czapkę z podpisami wszystkich mistrzowskich załóg. Zebrane środki trafią do Agnieszki Młocek i wspomogą jej walkę z nowotworem.

Seria Tarmac Masters przyzwyczaiła nas już do profesjonalnego podejścia, wymagających, szybkich odcinków i czołowych nazwisk na liście startowej. I choć tegoroczna rywalizacja jest już zakończona a sezon oficjalnie uważamy za zamknięty, organizatorzy przygotowali dla nas jeszcze jeden, być może najważniejszy „oes” do pokonania. Zwycięzcą tej próby może być Agnieszka Młocek, która od kilku miesięcy walczy ze złośliwą formą nowotworu. Na licytację trafiła mistrzowska czapka Tarmac Masters z podpisami wszystkich triumfatorów cyklu. Zgromadzone środki wspomogą oficjalną zbiórkę na leczenie Agnieszki.

Wyjątkowa inicjatywa

Życie Agnieszki Młocek zmieniło się kilka miesięcy temu, gdy lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy. Rozpoczęła się nierówna walka o powrót do zdrowia i normalności. Proces leczenia wymagał założenia nefrestomii, codziennej zmiany opatrunków i odpowiedniej suplementacji organizmu, zwłaszcza po wyniszczającej, najmocniejszej formie chemioterapii. W międzyczasie usunięto narośl ze ściany żołądka. Szansą na pokonanie choroby jest leczenie metodą komplementarną, nierefundowane przez NFZ. Bliscy założyli więc zbiórkę w sieci. Z potrzebnej kwoty około 100 000 zł udało się już zebrać blisko 20%.

Licytacja kończy się 12.11.2021 o godzinie 19:00. Nie zostało więc wiele czasu do namysłu, wszystkich chętnych zachęcamy do złożenia oferty. W momencie tworzenia tego artykułu najwyższa propozycja wynosiła 700 zł. Aby włączyć się do akcji, wystarczy dodać komentarz z ofertą do odpowiedniego posta na oficjalnym profilu Facebook Tarmac Masters.

Jeśli mistrzowska czapka z zakończonego niedawno sezonu nie leży w kręgu waszych zainteresowań, walkę Agnieszki o powrót do zdrowia można wspierać na stronie zrzutka.pl.

fot. Tarmac Masters – oficjalny profil Facebook

Tarmac na szóstkę

Tego typu akcje zasługują na ogromne brawa. Poza aspektem charytatywnym, dołączenie do rajdowej kolekcji przedmiotu z podpisami wszystkich tegorocznych mistrzów będzie nie lada gratką dla każdego fana rajdów samochodowych. Zwłaszcza, że na czapce widnieją znane nazwiska – swój autograf złożyli między innymi mistrzowie klasy PRO1 Tarmac Masters i klasy Rally3 RSMP – Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar. Poniżej możecie zapoznać się z przejazdem duetu w finałowej odsłonie Tarmaca podczas 3. Rally Radków.

Określenie „na szóstkę” nie tylko znakomicie oddaje charytatywną inicjatywę organizatorów serii. Według opublikowanego wcześniej wstępnego kalendarza sezonu 2022, będziemy świadkami aż sześciu przyszłorocznych rund. To oznacza jeszcze więcej emocji, walki na najwyższym poziomie i kolejny, fantastyczny rok na oesach Dolnego Śląska i opolszczyzny.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby spełnić marzenia i przenieść umiejętności z symulatora na tory i oesy. Kontakt: jakub.socha@rallyandrace.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Arctic Lapland Rally 2022 [Film]

Filmowe podsumowanie z 1 i 2 dnia zimowego rajdu Arctic Rally 2022 Dzień 2: https://www.youtube.com/watch?v=Orfg3x6K82M

Mikołaj Marczyk w gronie dziesięciu najlepszych kierowców rajdowych świata

Już wkrótce ukaże się pierwsze notowanie FIA Global Rally Ranking. To międzynarodowy ranking kierowców rajdowych. Według oficjalnych...

Najciekawsze moto-licytacje 30. finału WOŚP

30 stycznia 2022 odbędzie się jubileuszowy, trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze fundacji...

Prost odchodzi z Alpine. Co tam się dzieje?

Kilka dni temu z Alpine F1 odszedł Marcin Budkowski. Wczoraj o swoim odejściu z tego teamu poinformował...

DAKAR 2022: Historia jednego filmu

Na Dakarze często dzieją się dziwne, nietypowe rzeczy i taka też miała miejsce pod koniec tegorocznej edycji....

NAJPOCZYTNIEJSZE