środa, 1 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWyścigowy długi weekend

Wyścigowy długi weekend

Już w najbliższy weekend w okolicach Czarnej Góry odbędą się kolejne eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. Na terenie Dolnego Śląska przy miejscowości Stronie Śląskie 46 zawodników rywalizować będzie na trasie z Siennej do Przełęczy Puchaczówka.

Wśród zawodników pojawi się Rzeszowianin Roman Baran w swoim niezawodnym Renault Clio. Niestety tym razem konkurencja nie dopisała i w klasie E1-2000 będzie startował sam. Piątkowe popołudnie to odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne.  Sobota rozpocznie się o 8.30 podjazdem zapoznawczym. Od 9.30 podjazdy treningowe, natomiast na 14.30 planowany jest start do podjazdów wyścigowych.

DSC_0403

Roman Baran:

Kolejne eliminacje GSMP przede mną. Tym razem konkurencja nie dopisała i w mojej klasie będę solistą. Pojadę swoje i będę starał się zająć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej. Moje Renault jest gotowe do zmierzenia się z najlepszymi w stawce, więc liczę na fajną rywalizację. Z Rzeszowa na Dolny Śląsk jest trochę kilometrów, więc tych co nie mają możliwości pojawienia się podczas wyścigu zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing. Serdeczne podziękowania dla  Miasta Rzeszów – stolica innowacji za wsparcie oraz partnerom: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, Cutline, Motul, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy i portalowi www.wyscigigorskie.pl za wyjątkowy patronat medialny i najlepsze relacje prosto z tras GSMP. Do zobaczenia podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Brown określa Norrisa mianem „całkowitej gwiazdy”

CEO McLarena Zak Brown jest przekonany, że Lando Norris należy do czołowych kierowców w stawce F1 i...

Coulthard ostrzega Péreza przed Ricciardo

Były kierowca Red Bull Racing David Coulthard uważa, że Sergio Pérez musi dać z siebie więcej w...

Pierwsza runda Pucharu Świata przed Hołowczycem i Kurzeją

Nieco ponad dwa tygodnie po tym, jak w Arabii Saudyjskiej gościł najbardziej wymagający Rajd Dakar, jaki kiedykolwiek...

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji. Stacja zmienia zdanie

Viaplay rezygnuje z darmowych transmisji
Viaplay od tego sezonu nabyło prawa do transmisji F1. Stacja obiecywała udostępnić wybrane wyścigi oraz skróty za...

Pierwsza prezentacja. Haas zaprezentował barwy na sezon 2023 F1

Amerykański zespół Haas jako pierwszy ze stawki Formuły 1 zaprezentował barwy ekipy na tegoroczny sezon Grand Prix....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here