czwartek, 9 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWyścigowy długi weekend

Wyścigowy długi weekend

Już w najbliższy weekend w okolicach Czarnej Góry odbędą się kolejne eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. Na terenie Dolnego Śląska przy miejscowości Stronie Śląskie 46 zawodników rywalizować będzie na trasie z Siennej do Przełęczy Puchaczówka.

Wśród zawodników pojawi się Rzeszowianin Roman Baran w swoim niezawodnym Renault Clio. Niestety tym razem konkurencja nie dopisała i w klasie E1-2000 będzie startował sam. Piątkowe popołudnie to odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne.  Sobota rozpocznie się o 8.30 podjazdem zapoznawczym. Od 9.30 podjazdy treningowe, natomiast na 14.30 planowany jest start do podjazdów wyścigowych.

DSC_0403

Roman Baran:

Kolejne eliminacje GSMP przede mną. Tym razem konkurencja nie dopisała i w mojej klasie będę solistą. Pojadę swoje i będę starał się zająć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej. Moje Renault jest gotowe do zmierzenia się z najlepszymi w stawce, więc liczę na fajną rywalizację. Z Rzeszowa na Dolny Śląsk jest trochę kilometrów, więc tych co nie mają możliwości pojawienia się podczas wyścigu zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing. Serdeczne podziękowania dla  Miasta Rzeszów – stolica innowacji za wsparcie oraz partnerom: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, Cutline, Motul, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy i portalowi www.wyscigigorskie.pl za wyjątkowy patronat medialny i najlepsze relacje prosto z tras GSMP. Do zobaczenia podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Toyota GR Yaris Proto – udany debiut na Barbórce

Toyotę GR Yaris można już spotkać na rajdowych trasach w Europie, a w przyszłym sezonie hybrydowy GR...

59 Rajd Barbórka 2021 Action

59 Rajd Barbórka 2021 Action z odcinków Służew i Karowa od RosciszowRallyVideo.

Legalna rajdówka? Jest okienko ale…

Po odebraniu kilku kierowcom dowodów rejestracyjnych za poruszanie się autem rajdowym po drodze na dojazdówce rajdu Barbórka,...

F1 GP Abu Zabi 2021 – harmonogram zawodów

Przed nami ostatni wyścigowy weekend Formuły 1 w tym roku. Oto pełny harmonogram finałowego 22 wyścigu F1...

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

NAJPOCZYTNIEJSZE