YouTuberzy motoryzacyjni, którzy zamilkli.

dropped tv, pork werk

YouTuberzy motoryzacyjni, którzy zamilkli… A szkoda. Wspominamy trzy kanały, dwa z nich mamy nadzieję, że jeszcze się odrodzą, jeden już się zmienia i to ogromnie cieszy. Na pierwszy ogień Blogomotive!

YouTuberzy motoryzacyjni dziś robią ogromne wyświetlenia, są jednak tacy, których ogromnie brakuje. Kogo wypatruję w subskrypcjach już od dawna? Blogomotive! Nagrywał swoje „vlogersony” w jedynym i niepowtarzalnym stylu! Test zamykania drzwi? Obowiązkowo przy każdym aucie! Jako finalny werdykt natomiast wynik przyznanych klocków. Było tanie Volvo V40, było Subaru Legacy, ale też długa przygoda z prywatnym BMW e46. Warto wspomnieć, że YouTube to istotna część kariery pana Rafała, jednak jego początek to nie vlogi, a blog! Słowo pisane, „gimby nie znajo”.

Blogomitve

Domon! Pokazywał tuning swoich własnych aut, kilkukrotnie również od fazy zakupu, także tego niezbyt udanego. Zawsze szczerze, z dawką humoru, często w towarzystwie Janka. Była Bora, był polonez, a także niskobudżetowy Mercedes do driftu. Domon na YouTube zamilkł około 3 lata temu.

Domon

DROPPED TV – kanał o furach niskich, pomodzonych, również ze swoim własnym poczuciem humoru i określonym kierunkiem stylówy prezentowanych projektów. Co znajdziemy dziś?

dropped tv, pork werk

Jak wyżej. To nie oznacza jednak skasowania materiałów. DROPPED TV przechodzi rebranding! Teraz odnajdziecie ich jako PORK WERK. Kierunek? Jak sami napisali, kanał jest „stworzony przez kumpli dla kumpli. Naszą domeną jest hasło CAR & LIFESTYLE ale z większym naciskiem na fanów PORSCHE.” Czekamy zatem na lawinę materiałów!

To nie jest żadna promocja, a wspomnienie kanałów, do których z przyjemnością się wraca. Macie takie? Dajcie znać w komentarzu na naszym Facebooku.