niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaAktualnościZ inicjatywy zawodników będzie druga relacja LIVE z MP Rallycross

Z inicjatywy zawodników będzie druga relacja LIVE z MP Rallycross

Po udanej próbie podczas 1 rundy Mistrzostw Polski Rallycoss na Autodromie Słomczyn podjęto drugie podejście do kolejnej relacji na żywo, tym razem z toru Poznań. Warto podkreślić, że inicjatywę przejęli sami zawodnicy.

Kierowcy i zespoły przy współpracy z organizatorem wzięły na siebie koszt zorganizowania relacji na żywo z 2 rundy Mistrzostw Polski Rallycross. A Autodrom Słomczyn już zapowiedział, że wesprze kolejne relacje na swoim obiekcie, od tej rundy angażuje się również Tor Poznań. Zebrała się odpowiednia liczba kierowców, głównie z wyższy klas, aby pokryć koszt relacji oraz koszt pracy operatorów na najbliższych zawodach. Realizacją ponownie zajmie się Wena Sport Live, we współpracy z MotoWizją, która robiła relację z pierwszej rundy.

Harmonogram relacji live z 2 rundy MPRC Poznań

Po zapoznaniu się ze specyfiką zawodów Rallycross oraz po uwagach kierowców nowa transmisja, którą zobaczymy z 2 rundy MPRC w Poznaniu, będzie już bardziej rozbudowana. Na torze użyte zostanie więcej kamer. Będą wejścia z serwisu oraz rozmowy z zawodnikami. Pojawi się także drugi komentator wspierający, który był zawodnikiem. Transmisja na żywo z wyścigowej części ponownie obejmie pół finały oraz finały. Warto dodać, że całość będzie dostępne bezpłatnie dla każdego poprzez Facebook oraz Youtube.

Oprócz realizacji samej transmisji zawodnicy w zamian za „zrzutkę” otrzymali także czas antenowy na materiały promocyjne swojej działalności czy działalności swoich partnerów lub sponsorów.

Ponownie sami kierowcy biorą sprawy w swoje ręce tak jak to było dobrych kilka lat temu, kiedy z inicjatywy zawodników rallycross powrócił na polskie tory. W relację live z MPRC zaangażował się również Autodrom Słomczyn i Tor Poznań, czyli organizatorzy eliminacji krajowych (cykl ma jeszcze rundy wyjazdowe). Sukces całej koncepcji, która zaczyna się materializować, zależy od liczby widzów, którzy obejrzą relację. Poszukiwani są także partnerzy i sponsorzy na dalszy rozwój relacji na żywo. Aby jeszcze podnieść jej poprzeczkę i rozszerzyć czas także o kwalifikacje. Potencjał jest bardzo duży.

Bezpośredni linki do transmisji na YT:

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

3 KJS Rally Park 2023 – Action by JVHD [wideo]

3 KJS Rally Park 2023 - Action by JVHD
3 KJS Rally Park 2023 to 6 przejazdów odcinka o długości 1,3 km wytyczonego w Rally Park...

Verstappen wygrywa Grand Prix Monako w zmiennych warunkach

Max Verstappen odniósł zwycięstwo w zmiennych warunkach podczas Grand Prix Monaco. Holender wyprzedził na mecie Fernando Alonso...

Miękoś wygrywa niedzielną rundę WSMP

Mariusz Miękoś wygrał oba wyścigi inauguracyjnego weekendu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2023 na Torze Poznań. Kierowca...

Osóbka z 50-punktową przewagą w Maluch Trophy

Kamil Osóbka odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Maluch Trophy na Torze Poznań. To drugie zwycięstwo wicemistrza z...

Fotofinisz w 318is Cup PL

Michał Całek odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023 cyklu 318is Cup PL. W niedzielnym wyścigu na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here