Załoga Rally And Race na torze Poznań

928

Dzisiaj Rally And Race dołączyło do rywalizacji na SuperOesie na Torze Poznań. To ciąg dalszy planu naszej redakcji, aby uczestniczyć w imprezach motorsportowych nie tylko w roli dziennikarza, ale także jako uczestnika.

Podczas dzisiejszej rywalizacji na Torze Poznań Krzysztof Czechak wywalczył 9 miejsce klasyfikacji generalnej. Walka była do samego końca. Udawało się nawiązać walkę o podium i apetyt był na trzecie miejsce. Konkurencja była bardzo silna, na starcie stanęło 101 aut. W klasie udało się wywalczyć 2 miejsce.

SuperOes w Poznaniu to 1 etap weekendowego planu. Jutro czas na Rajd Yeti. Jednak auto wymaga przeglądu po awarii skrzyni biegów. W nocy zapadnie decyzja czy uda się przygotować Subaru na jutrzejszy start.

Wkrótce więcej informacji o samym wydarzeniu na naszej stronie oraz w najbliższym wydaniu magazynu Rally And Race.