środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościZbigniew Staniszewski nie pojedzie w Słomczynie

Zbigniew Staniszewski nie pojedzie w Słomczynie

Smutna informacja od Zbigniewa Staniszewskiego. Nie weźmie udziału w ostatniej rundzie Mistrzostw Polski Rallycross w Słomczynie. Powody podał w swoich social mediach.

„Drodzy Kibice! Niestety zabraknie mnie na starcie ostatniej rundy mistrzostw Polski na torze Słomczyn oraz mistrzostw FIA CEZ we włoskiej Maggiorze. Kocham motorsport i jak się pewnie domyślacie najchętniej startowałbym co tydzień i w każdej możliwej imprezie. Jest to jednak nierealne. Przed sezonem założyliśmy z zespołem plan obrony obydwu tytułów i nasz cel został zrealizowany więcej niż w 100%. Przy okazji wywalczyliśmy tytuł mistrza Czech. Sukces „kosztował” nas setki godzin pracy, kilkanaście weekendów testów i zawodów, ponad 30 000 kilometrów podróży po kraju i środkowej Europie. Gdy dodam do tego niezwykle zaciętą rywalizację w pierwszej części sezonu, która obfitowała w wiele zderzeń, napraw i kilka awarii muszę przyznać że planowany na ten sezon budżet został mocno przekroczony 😀 , nie próżnujemy jednak i już pracujemy nad rozwojem zespołu oraz udoskonaleniem samochodu przed nowym sezonem. Obronione tytuły zobowiązują nas do solidnego przygotowania się przed rywalizacją w 2022 roku. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za doping i słowa wsparcia. Szczególne podziękowania dla całego temu, który wykonał niewyobrażalną robotę. To fantastyczna grupa pasjonatów. Praca z nimi to sama przyjemność. Dziękuję partnerom zespołu – markom Staniszewscy Beton , ENEOS Motor Oil Polska oraz Cement Ożarów. Do zobaczenia już niedługo. Być może szybciej niż Wam się wydaje.” – treść oryginalna z profilu facebookowego.

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE