wtorek, 6 czerwca, 2023
Strona głównaDriftZnamy ceny biletów na finał Drift Masters na Stadionie Narodowym

Znamy ceny biletów na finał Drift Masters na Stadionie Narodowym

Włodarze Drift Masters uruchomili właśnie oficjalną sprzedaż biletów na finałową rundę sezonu 2023. Za najtańsze wejściówki na Narodowy zapłacimy 129 złotych.

Jak wiemy, w połowie września Warszawa stanie się prawdziwą, europejską stolicą driftu. Nad Wisłę zawita bowiem cała śmietanka widowiskowej jazdy bokiem, a na PGE Stadionie Narodowym rozegrany zostanie wielki finał Drift Masters 2023. To jedno z najważniejszych, największych wydarzeń ze świata driftingu w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że zaraz po ogłoszeniu tej niesamowitej wiadomości kibice wypytywali o sprzedaż biletów. Organizator DMEC nie kazał nam długo czekać – sprzedaż wejściówek ruszyła, poznaliśmy także cennik.

fot. driftmasters.gp

Sprzedaż ruszyła!

Włodarze serii poinformowali dziś w mediach społecznościowych o oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży biletów na wrześniowy finał DMEC na PGE Stadionie Narodowym. Kibice mogą wybierać spośród trzech rodzajów wejściówek – „Kwalifikacje”, „Zawody” i „Pakiet 2 dni”. Według opublikowanego cennika, za najtańsze wejściówki zapłacimy około 129,00 złotych.

Ci, którzy z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w całym wydarzeniu, mogą pojawić się na miejscu jedynie w piątek, obserwując kwalifikacje. Ceny biletów zależą od miejsca, które wybierzemy. Za miejscówkę na najbardziej oddalonym sektorze stadionu zapłacimy wspomniane 129,00 złotych. Miejsca pośrodku trybuny kosztują 149,00, zaś te najbliżej płyty to koszt 179,00 złotych. Organizator nie oferuje biletów VIP na same kwalifikacje.

Włodarze przygotowali znacznie więcej propozycji na sobotnie zawody. Raz jeszcze, koszty wejściówek zależą od wybranego sektora oraz „atrakcyjności” krzesełek, które zajmiemy. Bilety kosztują odpowiednio 129,00159,00189,00219,00, a nawet i 249,00 złotych. Jeśli zależy nam na dodatkowych atrakcjach, bilet VIP kosztuje „tylko”… 1700,00 złotych.

Najwierniejsi sympatycy widowiskowej jazdy bokiem zakupić mogą łączone wejściówki na dwa dni sportowej rywalizacji, co pozwoli na pewną oszczędność. Cennik kształtuje się tu następująco: 239,00269,00 oraz 299,00 złotych. Bilet VIP to koszt 1900,00 złotych. Nie lada gratką będą bilety „3+1” – przy zakupie trzech czwarty otrzymamy w prezencie.

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem pakietu VIP, organizatorzy opublikowali informacje o jego zawartości. Po pierwsze, zasiądziecie na najlepszej strefie Stadionu Narodowego, z perfekcyjnym widokiem na „tor”. Po drugie, możecie liczyć na bufet w formie szwedzkiego stołu, zaś wieczorem na ciepłe posiłki oraz przekąski. Jeśli to wciąż Was nie przekonało, to asem w driftingowym rękawie będzie open bar. Niestety, cena nie uwzględnia parkingu, za który trzeba będzie dopłacić 49,00 złotych. 49,00 złotych kosztuje też wejście na paddock.

fot. Drift Masters – oficjalny profil Facebook

Kalendarz Drift Masters 2023:

  1. 6-7 maja – Mondello Park (Irlandia)
  2. 9-10 czerwca – Drivecenter Arena (Szwecja)
  3. 7-8 lipca – Power Park (Finlandia)
  4. 29-30 lipca – Bikernieki (Łotwa)
  5. 17-19 sierpnia – Ferropolis (Niemcy)
  6. 15-16 września – PGE Stadion Narodowy Warszawa (Polska)

Oficjalnym kanałem sprzedaży wejściówek na finałową rundę DMEC jest witryna ebilet.pl. Po więcej driftingowych emocji zapraszamy Was do specjalnego działu na Rally and Race.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zwycięski finał Damiana Litwinowicza – Portugalia ERX

Zapraszamy na pełną relację z finałowego wyścigu Mistrzostw Europy Rallycross na torze Montalegre w Portugalii. Damian Litwinowicz...

Cenne punkty za 4. miejsce Rajdzie Podlaskim

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zaprezentowali bardzo dobre tempo podczas 42. Rajdu Podlaskiego, zajmując 4. miejsce w...

Kajetanowicz i Szczepaniak stają na podium WRC2 w Rajdzie Sardynii

Świetny debiut w nowym samochodzie rajdowym zaliczyli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy rywalizowali w ostatnich dniach...

Damian Litwinowicz wygrywa 2 rundę ERX w Portugalii

Damian Litwinowicz zapisuje na swoje konto kolejną rundę Mistrzostw Europy Rallycross. Polak tryumfuje na Portugalskim torze Montalegre....

42 Rajd Podlaski 2023 | ACTION by MotoRecords.pl

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski
42. Rajd Podlaski wygrała załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda. Zobaczcie jak rywalizacja podczas 3 rundy RSMP...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here