niedziela, 3 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaNA TOPIEZnamy ceny biletów na finał Drift Masters na Stadionie Narodowym

Znamy ceny biletów na finał Drift Masters na Stadionie Narodowym

Włodarze Drift Masters uruchomili właśnie oficjalną sprzedaż biletów na finałową rundę sezonu 2023. Za najtańsze wejściówki na Narodowy zapłacimy 129 złotych.

Jak wiemy, w połowie września Warszawa stanie się prawdziwą, europejską stolicą driftu. Nad Wisłę zawita bowiem cała śmietanka widowiskowej jazdy bokiem, a na PGE Stadionie Narodowym rozegrany zostanie wielki finał Drift Masters 2023. To jedno z najważniejszych, największych wydarzeń ze świata driftingu w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że zaraz po ogłoszeniu tej niesamowitej wiadomości kibice wypytywali o sprzedaż biletów. Organizator DMEC nie kazał nam długo czekać – sprzedaż wejściówek ruszyła, poznaliśmy także cennik.

fot. driftmasters.gp

Sprzedaż ruszyła!

Włodarze serii poinformowali dziś w mediach społecznościowych o oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży biletów na wrześniowy finał DMEC na PGE Stadionie Narodowym. Kibice mogą wybierać spośród trzech rodzajów wejściówek – „Kwalifikacje”, „Zawody” i „Pakiet 2 dni”. Według opublikowanego cennika, za najtańsze wejściówki zapłacimy około 129,00 złotych.

Ci, którzy z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w całym wydarzeniu, mogą pojawić się na miejscu jedynie w piątek, obserwując kwalifikacje. Ceny biletów zależą od miejsca, które wybierzemy. Za miejscówkę na najbardziej oddalonym sektorze stadionu zapłacimy wspomniane 129,00 złotych. Miejsca pośrodku trybuny kosztują 149,00, zaś te najbliżej płyty to koszt 179,00 złotych. Organizator nie oferuje biletów VIP na same kwalifikacje.

Włodarze przygotowali znacznie więcej propozycji na sobotnie zawody. Raz jeszcze, koszty wejściówek zależą od wybranego sektora oraz „atrakcyjności” krzesełek, które zajmiemy. Bilety kosztują odpowiednio 129,00159,00189,00219,00, a nawet i 249,00 złotych. Jeśli zależy nam na dodatkowych atrakcjach, bilet VIP kosztuje „tylko”… 1700,00 złotych.

Najwierniejsi sympatycy widowiskowej jazdy bokiem zakupić mogą łączone wejściówki na dwa dni sportowej rywalizacji, co pozwoli na pewną oszczędność. Cennik kształtuje się tu następująco: 239,00269,00 oraz 299,00 złotych. Bilet VIP to koszt 1900,00 złotych. Nie lada gratką będą bilety „3+1” – przy zakupie trzech czwarty otrzymamy w prezencie.

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem pakietu VIP, organizatorzy opublikowali informacje o jego zawartości. Po pierwsze, zasiądziecie na najlepszej strefie Stadionu Narodowego, z perfekcyjnym widokiem na „tor”. Po drugie, możecie liczyć na bufet w formie szwedzkiego stołu, zaś wieczorem na ciepłe posiłki oraz przekąski. Jeśli to wciąż Was nie przekonało, to asem w driftingowym rękawie będzie open bar. Niestety, cena nie uwzględnia parkingu, za który trzeba będzie dopłacić 49,00 złotych. 49,00 złotych kosztuje też wejście na paddock.

fot. Drift Masters – oficjalny profil Facebook

Kalendarz Drift Masters 2023:

  1. 6-7 maja – Mondello Park (Irlandia)
  2. 9-10 czerwca – Drivecenter Arena (Szwecja)
  3. 7-8 lipca – Power Park (Finlandia)
  4. 29-30 lipca – Bikernieki (Łotwa)
  5. 17-19 sierpnia – Ferropolis (Niemcy)
  6. 15-16 września – PGE Stadion Narodowy Warszawa (Polska)

Oficjalnym kanałem sprzedaży wejściówek na finałową rundę DMEC jest witryna ebilet.pl. Po więcej driftingowych emocji zapraszamy Was do specjalnego działu na Rally and Race.

Jakub Socha
Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora.

NOWOŚCI

Atlas Ward Motorsport – motorsportowe fundamenty

Atlas
Atlas Ward to jedna z czołowych, rodzimych firm z branży budowlanej. Stawiane przez nią obiekty rozsiane są...

Rally Monza 2023 – video

Rally Monza 2023 Włochy
Monza Rally 2023 to ostatnia, finałowa runda "Campionato Italiano Assoluto Rally Sparco" czyli Rajdowych Mistrzostw Włoch.Trasa w...

Pražský Rallysprint 2023 – action video

Pražský Rallysprint 2023! Temat naszej, rodzimej Barbórki będzie na ustach wszystkich jeszcze przez kilka dni, ale zobaczcie...

Marczyk i Gospodarczyk wygrywają Kryterium Asów!

Marczyk
Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk dopięli swego! Podopieczni Orlen Teamu zatriumfowali w tegorocznej edycji Kryterium Asów na...

5 godzin prac społecznych za przewinienia na Barbórce

Barbórka
Łukasz Nagraba i Grzegorz Gołda zostali ukarani dość nietypową karą za przewinienia na "dojazdówce'' między OS6 oraz...

NAJPOCZYTNIEJSZE