ZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM. POMÓŻ WSPÓLNIE Z NAMI DZIECIOM.

GK Forge Rally Team, wspólnie z Ośrodkiem Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczym z Ustronia, organizuje zbiórkę pieniędzy na rozwój placówki.


Ośrodek jest niepubliczną placówką edukacyjną, prowadzoną przez lokalne stowarzyszenie – Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi. Stowarzyszenie powstało w 1991r., powołując w tym samym roku specjalną placówkę dla dzieci specjalnej troski z Ustronia. Z małego ośrodka stali się sporą placówką, gdzie obecnie wsparciem objętych jest około 210 dzieci.

Przedmiotem licytacji będzie przejazd na prawym fotelu samochodu rajdowego SUBARU IMPREZA STI Spec C gr N, prowadzonego przez kierowcę GK Forge Rally Team – Jarosława Szeja, który ma na swoim koncie liczne sukcesy, takie jak zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w grupie samochodów napędzanych na jedną oś. Obecnie zespół startuje w Mistrzostwach Czech, gdzie na półmetku rywalizacji zajmuje 3 miejsce w swojej klasie.

Jarek Szeja: „Bardzo się cieszę, że dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora, firmie GK FORGE Grelowski Obróbka Plastyczna Metali z Goleszowa, możemy przeprowadzić taką szczytną akcję. Wierzę, że przejażdżka ponad 300 konną rajdówką, z napędem na 4 koła po zamkniętym odcinku specjalnym skusi wielu licytujących żądnych wysokiej dawki adrenaliny! Dlatego zachęcam do licytowania i wsparcia naszej akcji oraz obiecuję w zamian niezapomniane wrażenia!”

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_19_2015_fot.BartFotoSport

Dodatkowo zespół przekaże zwycięzcy komplet gadżetów zespołu GK FORGE Rally Team, takich jak koszulka, czapeczka oraz smycz.

Licytowany przejazd odbędzie się podczas najbliższych testów zespołu przed Rajdem Barum w dniu 12.08.2015r. w okolicach Cieszyna(powiat Cieszyński). Konkretne informacje, tj. godzina i miejsce podamy bezpośrednio zwycięzcy. Szczegóły dotyczące aukcji dostępne na stronach internetowych www.szeja.com oraz www.niepelnosprawniustron.pl

Całą akcje GK Forge Rally Team wspierają sponsorzy i partnerzy – GK Forge Obróbka plastyczna metali, stajnia ROTO, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, Dwór Świętoszówka.

inf.pras.