piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM. POMÓŻ WSPÓLNIE Z NAMI DZIECIOM.

ZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM. POMÓŻ WSPÓLNIE Z NAMI DZIECIOM.

GK Forge Rally Team, wspólnie z Ośrodkiem Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczym z Ustronia, organizuje zbiórkę pieniędzy na rozwój placówki.


Ośrodek jest niepubliczną placówką edukacyjną, prowadzoną przez lokalne stowarzyszenie – Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi. Stowarzyszenie powstało w 1991r., powołując w tym samym roku specjalną placówkę dla dzieci specjalnej troski z Ustronia. Z małego ośrodka stali się sporą placówką, gdzie obecnie wsparciem objętych jest około 210 dzieci.

Przedmiotem licytacji będzie przejazd na prawym fotelu samochodu rajdowego SUBARU IMPREZA STI Spec C gr N, prowadzonego przez kierowcę GK Forge Rally Team – Jarosława Szeja, który ma na swoim koncie liczne sukcesy, takie jak zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w grupie samochodów napędzanych na jedną oś. Obecnie zespół startuje w Mistrzostwach Czech, gdzie na półmetku rywalizacji zajmuje 3 miejsce w swojej klasie.

Jarek Szeja: „Bardzo się cieszę, że dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora, firmie GK FORGE Grelowski Obróbka Plastyczna Metali z Goleszowa, możemy przeprowadzić taką szczytną akcję. Wierzę, że przejażdżka ponad 300 konną rajdówką, z napędem na 4 koła po zamkniętym odcinku specjalnym skusi wielu licytujących żądnych wysokiej dawki adrenaliny! Dlatego zachęcam do licytowania i wsparcia naszej akcji oraz obiecuję w zamian niezapomniane wrażenia!”

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_19_2015_fot.BartFotoSport

Dodatkowo zespół przekaże zwycięzcy komplet gadżetów zespołu GK FORGE Rally Team, takich jak koszulka, czapeczka oraz smycz.

Licytowany przejazd odbędzie się podczas najbliższych testów zespołu przed Rajdem Barum w dniu 12.08.2015r. w okolicach Cieszyna(powiat Cieszyński). Konkretne informacje, tj. godzina i miejsce podamy bezpośrednio zwycięzcy. Szczegóły dotyczące aukcji dostępne na stronach internetowych www.szeja.com oraz www.niepelnosprawniustron.pl

Całą akcje GK Forge Rally Team wspierają sponsorzy i partnerzy – GK Forge Obróbka plastyczna metali, stajnia ROTO, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, Dwór Świętoszówka.

inf.pras.

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here