piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM. POMÓŻ WSPÓLNIE Z NAMI DZIECIOM.

ZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM. POMÓŻ WSPÓLNIE Z NAMI DZIECIOM.

GK Forge Rally Team, wspólnie z Ośrodkiem Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczym z Ustronia, organizuje zbiórkę pieniędzy na rozwój placówki.


Ośrodek jest niepubliczną placówką edukacyjną, prowadzoną przez lokalne stowarzyszenie – Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi. Stowarzyszenie powstało w 1991r., powołując w tym samym roku specjalną placówkę dla dzieci specjalnej troski z Ustronia. Z małego ośrodka stali się sporą placówką, gdzie obecnie wsparciem objętych jest około 210 dzieci.

Przedmiotem licytacji będzie przejazd na prawym fotelu samochodu rajdowego SUBARU IMPREZA STI Spec C gr N, prowadzonego przez kierowcę GK Forge Rally Team – Jarosława Szeja, który ma na swoim koncie liczne sukcesy, takie jak zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w grupie samochodów napędzanych na jedną oś. Obecnie zespół startuje w Mistrzostwach Czech, gdzie na półmetku rywalizacji zajmuje 3 miejsce w swojej klasie.

Jarek Szeja: „Bardzo się cieszę, że dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora, firmie GK FORGE Grelowski Obróbka Plastyczna Metali z Goleszowa, możemy przeprowadzić taką szczytną akcję. Wierzę, że przejażdżka ponad 300 konną rajdówką, z napędem na 4 koła po zamkniętym odcinku specjalnym skusi wielu licytujących żądnych wysokiej dawki adrenaliny! Dlatego zachęcam do licytowania i wsparcia naszej akcji oraz obiecuję w zamian niezapomniane wrażenia!”

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_19_2015_fot.BartFotoSport

Dodatkowo zespół przekaże zwycięzcy komplet gadżetów zespołu GK FORGE Rally Team, takich jak koszulka, czapeczka oraz smycz.

Licytowany przejazd odbędzie się podczas najbliższych testów zespołu przed Rajdem Barum w dniu 12.08.2015r. w okolicach Cieszyna(powiat Cieszyński). Konkretne informacje, tj. godzina i miejsce podamy bezpośrednio zwycięzcy. Szczegóły dotyczące aukcji dostępne na stronach internetowych www.szeja.com oraz www.niepelnosprawniustron.pl

Całą akcje GK Forge Rally Team wspierają sponsorzy i partnerzy – GK Forge Obróbka plastyczna metali, stajnia ROTO, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, Dwór Świętoszówka.

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zima! Bądźcie rozsądni [wideo] Nightride

Nightride streeto e36
Zima! Na weekend przewidywane są opady śniegu, co może zachęcić Was do wieczornych przejażdżek. Bądźcie rozsądni, pamiętajcie...

Goodyear FIA European Truck Racing Championship w Polsce – rozmowa z Markiem Nawareckim

Runda serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce....

Na nic WRC, jeśli Barbórka rozdaje karty

Takie Barbórki pamiętamy. Wspaniałe maszyny klasy WRC i wielkie nazwiska. A Barbórka i ulica Karowa i wywróciły...

Superbarbórka SuperOES 2022 – 10.12.2022

Toyota GR Yaris Tor Kielce SuperOES
Superbarbórka SuperOES 2022 - 10 grudnia na Torze Kielce odbędzie się tradycyjna, kielecka Superbarbórka. Istnieje możliwość zapisania...

Track Day Trophy – Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Borys piotrowski Barbórka TDT bmw compact
Track Day Trophy - finał tegorocznego sezonu tej ligi był prawdziwym baletem na śniegu. Szczególną gracją i...

NAJPOCZYTNIEJSZE