Bracia Szeja i GK Forge Metkom Rally Team ruszają z pomocą dla Kacpra

Przygotowania do pierwszej rundy Rajdowych Mistrzostw Czech 2017 nabierają tempa. Już 6 i 7 marca pierwsze testy nowej rajdowej broni braci Szeja. Obok sportowych wrażeń towarzyszyć nam będzie również wyjątkowa akcja – licytacja przejazdu na fotelu pilota w Fordzie Fiesta R5, a wszystko na rzecz chorego na autyzm Kacpra.

17028691_1461062920605343_386623562_n

Jarek Szeja: – Będą to bardzo pracowite dni, ale cieszę się, że udało się zorganizować całą akcję i pomoc. Wspólnie z całym zespołem, naszymi partnerami GK Forge i Grupą Metkom zapraszamy do licytacji.

Jeśli zawsze chcieliście poczuć emocje i wrażenia, jakie daje jazda prawie 300-konnym Fordem Fiesta R5 na prawdziwym odcinku specjalnym, to właśnie nadarzyła się świetna okazja. Zróbmy wspólnie coś dobrego dla wyjątkowego chłopaka. Niepowtarzalne emocje gwarantowane – zapraszamy serdecznie i liczymy na Wasze mocne zaangażowanie. Z góry wszystkim dziękuje i do zobaczenia!

Licytacja na rzecz Kacpra Szajkowskiego trwa do niedzieli 5 marca, do godziny 22:27. Aukcję znajdziecie w serwisie Charytatywni Allegro,
http://charytatywni.allegro.pl/przejazd-jarek-i-marcin-szeja-ford-fiesta-r5-i4358241

Więcej informacji na temat Kacpra Szajkowskiego znajdziecie na facebookowym profilu poświęconym walce chłopca o powrót do zdrowia:
https://www.facebook.com/KacperSzajkowskiMamAutyzm/

inf.pras.

Dodaj komentarz