piątek, 22 września, 2023
Strona głównaNA TOPIEEkipa "The Grand Tour" w Polsce. Hammond rozbił swój samochód

Ekipa „The Grand Tour” w Polsce. Hammond rozbił swój samochód

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May od kilku dni przebywają w Polsce. Ekipa kręci nad Wisłą kolejne odcinki motoryzacyjnego show „The Grand Tour”. Richard Hammond kolejny raz… rozbił swój samochód.

Kilka dni temu Jeremy Clarkson opublikował zdjęcie z Hammondem i Mayem przed prywatnym samolotem, a już dzień później panowie byli widziani na ulicach Gdańska skąd wyruszyli w podróż po Polsce nietuzinkowymi samochodami.

Zobacz: Clarkson ostro krytykuje Mazepina

Hammond zasiadł za kierownicą Chevroleta SSR, James May wybrał Crosleya Convertible, a Jeremy Clarkson Mitsuokę Le-Seyde. Sympatyczna trójka została przyłapana wraz z ekipą filmową w pobliżu portu, a następnie w centrum Trójmiasta. Następnie udali się w okolice Zielonej Góry, aby ostatecznie dotrzeć pod Poznań i odwiedzić tor wyścigowy.

Podczas nagrywania jednej z konkurencji na Torze Poznań Richard Hammond wylądował swoim samochodem na barierkach. W sieci szybko pojawiły się zdjęcia prezentera ubranego w kombinezon i stojącego obok rozbitego samochodu wyścigowego.

Na jednym ze zdjęć widać Jeremiego Clarksona ze stoperem zawieszonym na szyi, co oznacza, że panowie kręcili na torze okrążenia wraz z pomiarem czasu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mike Clever (@triton_concept)

Z wiadomych względów ekipa „The Grand Tour” oraz włodarze toru milczą na temat incydentu, ale wszystko wskazuje na to, że Richard Hammond wyszedł bez szwanku z wypadku na torze.

Dalsze zdjęcia oraz donosy z sieci wskazują na to, że ekipa przemieściła się już w okolice Krakowa, gdzie będą się przemieszczać szlakiem II Wojny Światowej na południe Europy.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here