Ekipa „The Grand Tour” w Polsce. Hammond rozbił swój samochód

Richard Hammond rozbił auto na Torze Poznań
Richard Hammond rozbił auto na Torze Poznań (fot. Instagram / richard_hammond_tr)

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May od kilku dni przebywają w Polsce. Ekipa kręci nad Wisłą kolejne odcinki motoryzacyjnego show „The Grand Tour”. Richard Hammond kolejny raz… rozbił swój samochód.

Kilka dni temu Jeremy Clarkson opublikował zdjęcie z Hammondem i Mayem przed prywatnym samolotem, a już dzień później panowie byli widziani na ulicach Gdańska skąd wyruszyli w podróż po Polsce nietuzinkowymi samochodami.

Zobacz: Clarkson ostro krytykuje Mazepina

Hammond zasiadł za kierownicą Chevroleta SSR, James May wybrał Crosleya Convertible, a Jeremy Clarkson Mitsuokę Le-Seyde. Sympatyczna trójka została przyłapana wraz z ekipą filmową w pobliżu portu, a następnie w centrum Trójmiasta. Następnie udali się w okolice Zielonej Góry, aby ostatecznie dotrzeć pod Poznań i odwiedzić tor wyścigowy.

Podczas nagrywania jednej z konkurencji na Torze Poznań Richard Hammond wylądował swoim samochodem na barierkach. W sieci szybko pojawiły się zdjęcia prezentera ubranego w kombinezon i stojącego obok rozbitego samochodu wyścigowego.

Na jednym ze zdjęć widać Jeremiego Clarksona ze stoperem zawieszonym na szyi, co oznacza, że panowie kręcili na torze okrążenia wraz z pomiarem czasu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mike Clever (@triton_concept)

Z wiadomych względów ekipa „The Grand Tour” oraz włodarze toru milczą na temat incydentu, ale wszystko wskazuje na to, że Richard Hammond wyszedł bez szwanku z wypadku na torze.

Dalsze zdjęcia oraz donosy z sieci wskazują na to, że ekipa przemieściła się już w okolice Krakowa, gdzie będą się przemieszczać szlakiem II Wojny Światowej na południe Europy.