piątek, 22 września, 2023
Strona głównaNA TOPIEVW Arteon na drodze S7 zlokalizowany!

VW Arteon na drodze S7 zlokalizowany! [AKTUALIZACJA]

VW Arteon doprowadził do poważnego wypadku na drodze S7 został zlokalizowany przez policję. Funkcjonariusze namierzyli kierowcę i postawili mu zarzuty.

VW Arteon, który zepchnął srebrnego Seata Ibizę na odcinku drogi ekspresowej S7 pomiędzy Ostródą a Olsztynkiem został namierzony przez funkcjonariuszy policji. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

AKTUALIZACJA: Kierowca Arteona usłyszał surowy wyrok. Nie pomógł poszkodowanym i uciekł

W ciągu ostatnich dni w tej sprawie zgłaszali się świadkowie z różnych stron Polski. Policjanci z Olsztyna korzystają z pomocy jednostek zlokalizowanych na terenie kraju, ale udało się zdobyć kluczową informację w tej sprawie.

Zobacz: Kierowca Volkswagena Arteona usłyszał zarzuty! Grozi mu 30 tys. zł kary

Kierowca VW Arteona na S7. Kto prowadził samochód?

Firma leasingowa, właściciel Volkswagena Arteona, ujawniła dane potencjalnych użytkowników samochodu oraz miejsce, gdzie samochód został zaparkowany.

Na miejscu pojawili się policjanci, żeby obejrzeć samochód. Osoby podejrzane o udział w zdarzeniu (37-latka i 33-latek) zostaną przesłuchanie w najbliższym czasie.

Najprawdopodobniej usłyszą zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także niezachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Jeśli policja skieruje sprawę do sądu, kierującemu (lub kierującej) grozi grzywna w wysokości do 30 tys. zł. Oprócz tego sąd może zastosować dodatkową karę w postaci zatrzymania prawa jazdy.

Policjanci podkreślają jednak, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Niemniej, będziemy obserwować dalszy rozwój tej historii. Być może surowa kara będzie przestrogą dla innych kierowców, którzy zachowują się w podobny sposób na drodze.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

NOWOŚCI

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

Verstappen najszybszy w skróconym FP2 na Suzuce

Verstappen Grand Prix Japonii FP2
Max Verstappen uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Japonii. Kierowca Red Bulla...

Verstappen wraca na pierwsze miejsce

Grand Prix Singapuru było bardzo niecharakterystyczne dla Maxa Verstappena, który nie był najszybszy w żadnej sesji rozegranej...

Hubert Laskowski wraca za kierownicę rajdówki

Hubert Laskowski powraca za kierownicę Fiesty Rally3! Młodemu zawodnikowi z Dolnego Śląska udało się przełamać finansowy marazm,...

Simracing na wielkim ekranie dzięki ekipie Pitlane Esports

Pitlane
Jedna z największych galerii handlowych w Polsce. Dziesiątki tysięcy klientów i spacerowiczów, a w samym centrum uwagi......

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here