niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaNA TOPIEVW Arteon na drodze S7 zlokalizowany!

VW Arteon na drodze S7 zlokalizowany! [AKTUALIZACJA]

VW Arteon doprowadził do poważnego wypadku na drodze S7 został zlokalizowany przez policję. Funkcjonariusze namierzyli kierowcę i postawili mu zarzuty.

VW Arteon, który zepchnął srebrnego Seata Ibizę na odcinku drogi ekspresowej S7 pomiędzy Ostródą a Olsztynkiem został namierzony przez funkcjonariuszy policji. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

AKTUALIZACJA: Kierowca Arteona usłyszał surowy wyrok. Nie pomógł poszkodowanym i uciekł

W ciągu ostatnich dni w tej sprawie zgłaszali się świadkowie z różnych stron Polski. Policjanci z Olsztyna korzystają z pomocy jednostek zlokalizowanych na terenie kraju, ale udało się zdobyć kluczową informację w tej sprawie.

Zobacz: Kierowca Volkswagena Arteona usłyszał zarzuty! Grozi mu 30 tys. zł kary

Kierowca VW Arteona na S7. Kto prowadził samochód?

Firma leasingowa, właściciel Volkswagena Arteona, ujawniła dane potencjalnych użytkowników samochodu oraz miejsce, gdzie samochód został zaparkowany.

Na miejscu pojawili się policjanci, żeby obejrzeć samochód. Osoby podejrzane o udział w zdarzeniu (37-latka i 33-latek) zostaną przesłuchanie w najbliższym czasie.

Najprawdopodobniej usłyszą zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także niezachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Jeśli policja skieruje sprawę do sądu, kierującemu (lub kierującej) grozi grzywna w wysokości do 30 tys. zł. Oprócz tego sąd może zastosować dodatkową karę w postaci zatrzymania prawa jazdy.

Policjanci podkreślają jednak, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Niemniej, będziemy obserwować dalszy rozwój tej historii. Być może surowa kara będzie przestrogą dla innych kierowców, którzy zachowują się w podobny sposób na drodze.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Verstappen wygrywa Grand Prix Monako w zmiennych warunkach

Max Verstappen odniósł zwycięstwo w zmiennych warunkach podczas Grand Prix Monaco. Holender wyprzedził na mecie Fernando Alonso...

Miękoś wygrywa niedzielną rundę WSMP

Mariusz Miękoś wygrał oba wyścigi inauguracyjnego weekendu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2023 na Torze Poznań. Kierowca...

Osóbka z 50-punktową przewagą w Maluch Trophy

Kamil Osóbka odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Maluch Trophy na Torze Poznań. To drugie zwycięstwo wicemistrza z...

Fotofinisz w 318is Cup PL

Michał Całek odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023 cyklu 318is Cup PL. W niedzielnym wyścigu na...

Miękoś na pole position także w niedzielę

Mariusz Miękoś wystartuje z pole position do niedzielnego wyścigu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski WSMP na Torze Poznań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here