Dawid Matysiak – biało-czerwone „Rally1”

Matysiak
fot. sklep.rallyandrace.pl

Pasja, upór i chęć ciągłego podwyższania poprzeczki sprawiły, iż Dawid Matysiak spełnił marzenia o mistrzowskim tytule w RMPZ. Dziś kierowca BMW stawia sobie następne cele, które zdradza na łamach… 43. wydania magazynu Rally and Race!

Polski, rajdowy ekosystem nie składa się tylko z dolnośląskich oraz śląskich czempionatów. Na kartach 43. numeru magazynu Rally and Race przeniesiemy się więc bardziej na północ, czując już subtelny powiew… morskich, bałtyckich wiatrów. Jednym z naszych rozmówców był Dawid Matysiak – dwukrotny triumfator cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Przedstawimy Wam sylwetkę zawodnika, którego po prostu nie sposób nie lubić. Człowieka, który z rozbrajającą wręcz szczerością opowiada o wszystkich wzlotach, upadkach, błędach i emocjach, które towarzyszyły mu w realizacji pasji. Mówiąc wprost, poznacie faceta który roztacza aurę miłej, przyjacielskiej atmosfery, lecz na oesach staje się… twardym rywalem.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

Dawid Matysiak zabiera nas w podróż po swoim życiu, zarówno tym rajdowym, jak i stricte prywatnym. Poznacie genezę jego miłości do sportu, realia debiutanckich startów czy upór, który napędzał do do przekraczania kolejnych barier. Dawid opowiada też o swoim garażu, niepisanej miłości do BMW i bolesnym epizodzie z japońską motoryzacją. W końcu, razem przejdziemy przez największe triumfy na odcinkach specjalnych RMPZ oraz planach, które Dawid kreśli już na następne lata. Gdzie wkrótce przyjdzie nam oglądać śnieżnobiałe BMW serii 1? Tego dowiecie się po zakupie najnowszego, 43. wydania magazynu Rally and Race.

Z przymrużeniem oka, poznajcie pierwszego Polaka, który przesiadł się do wozu „Rally1”!

 

Matysiak w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!