Porsche Esports Sprint Challenge Poland – o krok od perfekcji

Porsche
fot. sklep.rallyandrace.pl

Sezon Porsche Esports Sprint Challenge 2023 przeciął linię mety, wyłoniliśmy nowego, simracingowego czempiona! W najnowszym, 43. wydaniu magazynu Rally and Race podsumowujemy zakończoną niedawno kampanię, „koronując” Jakuba Maciejewskiego – najszybszego, wirtualnego kierowcę czwartej edycji.

„Simracing nigdy nie zastąpi nam prawdziwego ścigania czy realnych emocji”. To zdanie powtarzane jak mantrę przez wielu sceptyków elektronicznej wersji motorsportu. Można zgodzić się z jednym – oba światy zawsze będą się od siebie różnić, jednakże dzieląca je granica staje się coraz cieńsza. Mistrzami w jej zacieraniu jest drużyna Ragnar Simulator, twórcy i włodarze simracingowego czempionatu Porsche Esports Sprint Challenge Poland.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

W najnowszym, 43. numerze naszego magazynu podsumowujemy zakończoną niedawno kampanię PESCP. Włodarze cyklu zachowali sprawdzony, ciepło przyjęty schemat, dodając do niego kilka nowych, sportowych oraz marketingowych „smaczków”. I choć seria straciła mistrzowską pelerynę PZM, uczestnicy nie mieli powodów do narzekań… Wręcz przeciwnie, ekipa Ragnar Simulator wspierana przez rodzimy oddział marki Porsche zaserwowała nam smakowite, trzymające w napięciu menu, za które z dumą przyznajemy dzisiaj… wirtualną gwiazdkę Michelin. Mimo, że grafika platformy iRacing odbiega od fotorealistycznych relacji z prawdziwych torów, zaś elektronicznym Porsche 911 GT3 Cup zdarza się nieco „zawisnąć” w powietrzu, to wyścigowa pasja towarzysząca PESCP nie odbiega od tego, czym wspólnie ekscytujemy się na co dzień…. To najlepsza recenzja sezonu 2023 – panowie, tak trzymać!

PESCP w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!