Drift Open Polish Drift Series – on/off

Drift Open
fot. sklep.rallyandrace.pl

Liga Drift Open już od kilkunastu lat wyznacza standardy driftingowej rywalizacji, wychowując kolejne pokolenia biało-czerwonych mistrzów. Sezon 2024 nie będzie wyjątkiem od reguły, o czym zapewniamy Was w 43. numerze naszego magazynu.

Motorsport zbudowany jest na… emocjach. A te, poza układem sił w tabeli, kształtują też klimat każdego turnieju. Na świecie nie brakuje wielkich czempionatów, w których każdy uśmiech jest odpowiednio reżyserowany, zaś rywalizujący ze sobą zawodnicy najchętniej utopiliby się w łyżce wody. To widać, słychać i czuć, a nawet najlepsze ujęcia kamery nie zasłonią nam prawdziwego obrazu. Cykl Drift Open staje niejako na przeciwnym biegunie do postawionej tezy. Tutaj walka toczy się wyłącznie na torze, a gniew i złość mijają zaraz za linią mety, która stanowi swoisty przycisk „on/off”. Drift Open to seria, do której wraca się z radością oraz śmiechem na twarzy. A sezon 2024 nie będzie wyjątkiem od tej reguły!

Zobacz też: Siedmiu Polaków w stawce Drift Masters 2024

Na kartach najnowszego, 43. wydania naszego magazynu nie mogło oczywiście zabraknąć materiału poświęconego lidze rozgrywanej pod egidą federacji IDF. Na chwilę przed długo wyczekiwanym startem sezonu rozkładamy nadchodzącą kampanią na czynniki pierwsze, sprawdzając tegoroczny kalendarz i atrakcje, które przygotowała dla nas drużyna Bartka „Fasoli”. Wspominamy też o nowościach – tych w harmonogramie, jak i regulaminie serii. Gotowi na kolejny rok pełen driftingowych emocji? Cóż, czekamy więc na oficjalne… „on”!

Drift Open w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!