Kolejny „asfalt” przed nami

Przed nami kolejna – czwarta runda Tarmac Masters 2018, czyli 2. Rally Ireco Motorsport. Tym razem bazą rajdu będzie Nowa Ruda, skąd w sobotni wieczór 25 sierpnia wyruszymy na odcinki specjalne. Jedno jest pewne – łatwo nie będzie!

Kolejny „asfalt” przed nami

– To za sprawą przewidywanej pogody, bardzo mocnej konkurencji w klasie i długiej przerwy po ostatnim starcie – przyznaje „umysłowy” BS Rally Team, Sławomir Szpot. – Patrząc na listę zgłoszeń, śmiało można powiedzieć, że miejsce na podium w klasie będzie sukcesem. Naszą szansę na dobry wynik widzę w niesprzyjającej pogodzie, a takie warunki są idealne dla Mariusza – zauważa Sławek. – Jedyną wiadomą rzeczą przed startem jest to, że będziemy mieli najlepiej zorganizowany serwis i najlepszą atmosferę dzięki naszej ekipie, a to w rajdach jest bardzo ważne.

 

Mariusz Brylski i Sławomir Szpot (Honda Civic 1.6 VTi) po czterech rundach Tarmac Masters zajmują czwarte miejsce w klasyfikacji sezonu ze stratą 16 punktów do najniższego stopnia podium. To dość sporo, biorąc pod uwagę fakt, że chempionat wchodzi w decydującą fazę, a każdy kierowca z początku tabeli jest naprawę szybki. Rajdy mają jednak to do siebie, że są bardzo nieprzewidywalne.

W okolicach Nowej Rudy na zawodników czekają dwa nowe odcinki specjalne, które pokonywane będą trzykrotnie. Daje to łącznie blisko 35 km oesowych. Mariusz i Sławek wyruszą na trasę numerem 90. W klasie 3, w której rywalizują, zgłoszonych zostało 21 załóg, w tym cała czołówka, a to zapowiada duże emocje i walkę do ostatnich metrów odcinków specjalnych.

Trzymajcie za nas kciuki!
Pozdrawiamy, BS Rally Team

 

 

PODPIS ZDJĘCIA:
Fot.: BS Rally Team –
Chempionat Tarmac Masters wchodzi w decydującą fazę – kolejne starcie już w najbliższy weekend

inf.pras.

Dodaj komentarz