Zapowiedź 3. Rajdu Kwidzyńskiego

Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego po raz kolejny zaprasza na Rajd Kwidzyński. To już trzecia edycja tego wydarzenia, które na stałe wpisało się w lokalny kalendarz imprez. Rajd odbędzie się w dniach 14 -15 kwietnia. Podobnie jak w zeszłych latach, część sportowa rajdu zaliczanego do cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza, rozpocznie się od widowiskowego, sobotniego prologu w samym centrum miasta. Rozpoczęcie głównej części zaplanowane jest na godzinę 18:45, jednak wcześniej odbędą się atrakcje towarzyszące oraz możliwość odwiedzenia zawodników i ich pojazdów w parku przedstartowym przy ulicy Gdańskiej.

010

Nazajutrz, w niedzielę, zawodnicy przystąpią do najbardziej wymagającej części, w której będą rywalizować o cenne dziesiąte części sekundy, które mogą okazać się niezwykle ważne zarówno w klasyfikacji rajdu jak i klasyfikacji rocznej całego cyklu RSMPo. Rywalizacja, podobnie jak podczas inauguracyjnej rundy cyklu, odbywać się będzie w kategoriach Rajdu Okręgowego RO i SuperKJS.

039

Dla kibiców przygotowano specjalną mapkę, pozwalającą na lepszą nawigacje między odcinkami i punktami charakterystycznymi dostępną na stronie rajdu. Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców odbędzie się na deptaku przy ul. Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy zarówno do udziału jak i czynnego kibicowania wszystkim uczestnikom.

212

Zapisy trwają do 10 kwietnia, a do 6 kwietnia obowiązuje I termin zgłoszeń i niższe wpisowe.

285

Szczegóły na www.rajdkwidzynski.pl oraz na profilu www.fb.com/RajdKwidzynski.

Plakat - Rajd Kwidzyński - 20180404-01 WEB

inf.pras.

Dodaj komentarz