poniedziałek, 18 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSubaru Historic Rally Team gotowe do sezonu

Subaru Historic Rally Team gotowe do sezonu

Aktualna rzeczywistość zmusza zawodników do częstych testów, które chociażby w małym procencie wynagradzają odwołane rajdy rangi nie tylko amatorskiej, ale i mistrzowskiej w cyklu ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.

W ostatni weekend na odcinku specjalnym w okolicach Złotoryi za kierownicą Subaru Imprezy 555 zasiadł Jacek Michalski tworzący załogę z Adamem Biniędą. Dla nowego zawodnika zespołu Subaru Historic Rally Team był to pierwszy sprawdzian w warunkach iście rajdowych, ponieważ wcześniejsze testy miały miejsce na Torze Kielce.

Całodniowe testy były jednym z elementów przygotowań do rywalizacji duetu JM Rallysport w klasie HR 2 ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Foto: Jacek Michalski

Tydzień po starcie w 5. Tech-Mol Rally do swojego Subaru Imprezy STI N12 wsiadł drugi kierowca Subaru Historic Rally Team, czyli Jacek Czapiński. Dwunasty zawodnik klasy PRO 1 podczas inauguracji cyklu Marten Tarmac Masters w aktualnym sezonie ponownie zaliczy starty w wyżej wspomnianej serii organizowanej przez Global Sport.

Zanim zespół z Dzierżoniowa przystąpił do startu w Marten Tarmac Masters oraz do późniejszych testów w deszczowych warunkach, pilot Jacka Michalskiego, czyli Adam Binięda wraz z Bartłomiejem Grabowskim wystartowali w Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie zajmując trzecią pozycję w klasie T2 korzystając z pucharowej Dacii Duster.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

3. Rally Radków 2021 – Tarmac Masters – video

Nagrania z łączników szutrowych i podstępnych miejsce z 3. Rally Radków 2021 - Tarmac Masters.

7 runda Rallycross Słomczyn i 5 runda Autocross – harmonogram i bilety.

Ostatnie finałowe starcie Rallycross i Autocross już w ten weekend na Autodromie Słomczyn! Przed nami 7, finałowa i...

WRC Rajd Katalonii – asfaltowe prędkości

Zapraszamy na ciekawy materiał pokazujący jak niesamowicie radzą sobie kierowcy i ich maszyny na krętych drogach Katalonii....

To był finał ERX3 2021 z Litwinowiczem z pierwszej linii

Circuito Internacional de Montalegre w Portugalii gościł kierowców Mistrzostw Świata Rallycross i Mistrzostw Europy. Polskie barwy samotnie...

Zwroty akcji na Słowacji – zagraniczna runda Motul HRSMP dla Lutego i Celińskiego

To nie był wyłącznie słodki rajd dla duetu Luty/Celiński. Długa jazda za wolniejszymi rywalami i 20 sekund...

NAJPOCZYTNIEJSZE