czwartek, 30 listopada, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościSZEJOWIE WYWIEŹLI SREBRO Z 42. RAJDU BOHEMIA!

SZEJOWIE WYWIEŹLI SREBRO Z 42. RAJDU BOHEMIA!

4. runda Mistrzostw Czech zakończona sukcesem zespołu GK Forge Rally Team. Załoga stanęła na drugim miejscu podium w klasie 3 i zajmuje 14. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zaledwie 5 sekund zabrakło braciom Szeja do najwyższego miejsca na podium w swojej klasie. Ostatecznie zespół wrócił z Mlada Boleslav, gdzie mieściło się serce rajdu, z dwoma srebrnymi pucharami: Rajdu Bohemia oraz Regional Rally Cup (RRC).

Meta Rajdu Bohemia zaliczona – cieszy siępilot Marcin Szeja. Dojechaliśmy szczęśliwie na drugim miejscu w klasie, zdobyliśmy ważne punkty, które w rezultacie końcowym, mamy nadzieję, dadzą miejsce na podium Mistrzostw Czech. Bohemia to trudny rajd, a w dodatku pogoda zafundowała nam dwa dni zmagań w upale. Mimo ukropu udało nam się jechać bezbłędnie i cieszymy się z wyniku.

Plan taktyczny przyniósł pozytywny rezultat – zaczyna kierowcaJarosław Szeja. Zaplanowana spokojniejsza jazda pierwszego dnia pokierowana była mnogością „niewidocznych zakrętów”, celem były punkty. Drugiego dnia powalczyliśmy o lokatę na szerszych drogach i szybszych odcinkach. Nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszego dnia przejazdy testowe przerwała awaria skrzyni biegów. Drugiego dnia, na pierwszej pętli dobraliśmy zbyt miękkie opony na panujące wówczas wysokie temperatury, a na drugim przejeździe pojawiły się problemy techniczne. Pomimo to nadrobiliśmy sporo i mamy wysokie 2. miejsce w klasie!

Cały zespół GK Forge Rally Team dziękuje za wsparcie kibicom oraz sponsorom i partnerom – stajni ROTO, GK Forge Obróbka plastyczna metali, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, Dwór Świętoszówka.

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_18_2015

 inf.pras.

NOWOŚCI

61 Rajd Barbórka – harmonogram i informator

Już w sobotę 2 grudnia wielki finał sezonu za sprawą 61 Rajdu Barbórka. W tegorocznej edycji zmierzy...

Rally and Race Team na podium Rajdu Wikinga i „generalki” MSP Rally Trophy!

Rally
Mamy to! Nasza redakcyjna drużyna dokonała "niemożliwego'', stając na podium BSK Tech 8. Rajdu Wikinga - finałowej...

Damian Boncela i Jacek Wasilewski – Mistrzowie RN3 gotowi do Rajdu Barbórka

Damian Boncela, Jacek Wasilewski
Damian Boncela i Jacek Wasilewski - Mistrzowie RN3 zakończą swój sezon podczas Barbórki Warszawskiej. Otrzymaliśmy wypowiedź po...

Wyścigi przestaną istnieć przez globalne ocieplenie

Trophée Andros to najsłynniejsze wyścigi samochodowe rozgrywane na lodzie. Zainaugurowany w 1990 roku cykl zakończy działalność w...

TOYOTA TEAM CLASSIC gotowa do Rajdu Barbórka

Załoga Michał Horodeński i Arkadiusz Sałaciński wystartuje legendarną Toyotą Celica GT-Four w 61. Rajdzie Barbórka. Zawodnicy TOYOTA...

NAJPOCZYTNIEJSZE