poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSZEJOWIE WYWIEŹLI SREBRO Z 42. RAJDU BOHEMIA!

SZEJOWIE WYWIEŹLI SREBRO Z 42. RAJDU BOHEMIA!

4. runda Mistrzostw Czech zakończona sukcesem zespołu GK Forge Rally Team. Załoga stanęła na drugim miejscu podium w klasie 3 i zajmuje 14. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zaledwie 5 sekund zabrakło braciom Szeja do najwyższego miejsca na podium w swojej klasie. Ostatecznie zespół wrócił z Mlada Boleslav, gdzie mieściło się serce rajdu, z dwoma srebrnymi pucharami: Rajdu Bohemia oraz Regional Rally Cup (RRC).

Meta Rajdu Bohemia zaliczona – cieszy siępilot Marcin Szeja. Dojechaliśmy szczęśliwie na drugim miejscu w klasie, zdobyliśmy ważne punkty, które w rezultacie końcowym, mamy nadzieję, dadzą miejsce na podium Mistrzostw Czech. Bohemia to trudny rajd, a w dodatku pogoda zafundowała nam dwa dni zmagań w upale. Mimo ukropu udało nam się jechać bezbłędnie i cieszymy się z wyniku.

Plan taktyczny przyniósł pozytywny rezultat – zaczyna kierowcaJarosław Szeja. Zaplanowana spokojniejsza jazda pierwszego dnia pokierowana była mnogością „niewidocznych zakrętów”, celem były punkty. Drugiego dnia powalczyliśmy o lokatę na szerszych drogach i szybszych odcinkach. Nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszego dnia przejazdy testowe przerwała awaria skrzyni biegów. Drugiego dnia, na pierwszej pętli dobraliśmy zbyt miękkie opony na panujące wówczas wysokie temperatury, a na drugim przejeździe pojawiły się problemy techniczne. Pomimo to nadrobiliśmy sporo i mamy wysokie 2. miejsce w klasie!

Cały zespół GK Forge Rally Team dziękuje za wsparcie kibicom oraz sponsorom i partnerom – stajni ROTO, GK Forge Obróbka plastyczna metali, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, Dwór Świętoszówka.

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_18_2015

 inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

7 Rajd Wikinga 2022 [wideo]

Zapraszamy na pierwsze materiały filmowe z tras 7 Rajdu Wikinga 2022. https://www.youtube.com/watch?v=DnpTRdkEwZc

Wypadek Papaj/Gadowski na Rajdzie Wikinga

Oko kamery uchwyciło od początku co stało się na odcinku Dobrocin 1 gdzie załoga Papaj/Gadowski wylądowała Hondą Civic...

7. Rajd Wikinga – mix wideo z miejskiego prologu

Oficjalnie, 7. Rajd Wikinga wystartował! Zanim załogi wyjadą na trasę finałowej eliminacji cyklu MSP Rally Trophy, w...

Time Attack Trophy – Nowe rekordy, nowi Mistrzowie – relacja

time attack trophy tor toruń
Time Attack Trophy - trzeci sezon popularnej serii odbywającej się w toruńskim MotoParku, dobiegł końca. Niewykluczone, że...

Rajd Europy Centralnej – kiedy i gdzie? Znamy szczegóły

Rajd Europy Centralnej
Rajd Europy Centralnej to wspólny projekt niemieckiej, czeskiej i austriackiej federacji. Zawody pojawią się w przyszłorocznym kalendarzu...

NAJPOCZYTNIEJSZE