Czas na drugą rundę

Przed nami wiosna, i to nie tylko w kalendarzu, ale także ta rajdowa – „Darvit Walimska Wiosna Rajdowa”, czyli 2 runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów. W rajdzie udział wezmą dwie załogi BS Rally Team.

Czas na drugą rundę (1)

– W ramach programu

Drugi start w tym cyklu zaliczą Arkadiusz Idzi i Dominka Samburska (Fiat CC). – Z niecierpliwością czekamy na najbliższą sobotę, kiedy ruszyła cała rajdowa machina – przyznaje Arek Idzi. – Tym razem wystartują z nami także koordynatorzy projektu BS Rally Team dla młodych Mariusz Brylski i Sławomir Szpot (Honda Civic). Bardzo nas to cieszy, bowiem razem z Dominiką liczymy na kolejne cenne wskazówki i rady.

– Treningowo

Mariusz i Sławekwystartują w rajdzie typowo treningowo, bowiem priorytetem w sezonie 2018 są dla nich starty w całym cyklu Tarmac Masters. – Po raz ostatni walczyliśmy na odcinkach specjalnych w połowie listopada ubiegłego roku – opowiada kierowca Mariusz Brylski. – Musimy nieco odrdzewieć i sprawdzić przygotowanie samochodu do sezonu, bowiem już w kolejny weekend startuje najważniejszy dla nas w 2018 roku cykl, czyli Tarmac Masters.
Od ostatniego startu zawodników auto przeszło porządny przegląd. Udało się także usunąć usterki, które przytrafiły się pod koniec zeszłego sezonu, kiedy Mariusz i Sławek wywalczyli tytuł vice mistrza Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej i II vice mistrza TARMAC Masters. Teraz czas na nowe otwarcie, czas na nowy sezon!

Podczas Walimskiej Wiosny załogi będą miały do pokonania 4 przejazdy osu Walim – Glinno. Dwa razy w jednym i dwa razy w drugim kierunku, co łącznie da 13,6 km oesowych. Zawody zakończą się w niedzielę wieczorem.

Czas na drugą rundę (2)

 

Pozdrawiamy, BS Rally Team


PODPISY ZDJĘĆ:

1 – Fot.: BS Rally Team – Dla Arka i Dominiki będzie to drugi start wRajdowym Samochodowym Pucharze Sudetów 2018

2 – Fot.: P. Puchalski Rally Foto – Mariusz i Sławekwystartują w rajdzie treningowo, aby sprawdzić się przed cyklem TARMAC MASTERS

inf.pras.

Dodaj komentarz