Inter Cars w terenie

Inter Cars SA nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o swoje zaangażowanie w temacie motorsportu. Po raz kolejny nawiązał współpracę z Grupą 4×4 i został sponsorem trzech rajdów terenowych.

 Info_Pras_Inter_Cars_rajdy_terenowe (3)

Inter Cars zaangażował się w następujące imprezy:

  • Baja Carpathia, 29 kwietnia – 1 maja 2016 w Stalowej Woli (RMSPT, RPPST, PPRB, CEZ)

  • Warszawskie Safari, 24 – 26 czerwca 2016 w Warszawa (RMPST, RPPST, PPRB)

  • Baja Inter Cars, 21 – 23 października 2016 w Szprotawie i Żaganiu (RMPST, RPPST, PPRB, CEZ)

W pierwszym przypadku spółka jest współorganizatorem. W kolejnych dwóch natomiast – głównym organizatorem wydarzenia.

Baja Inter Cars 2015 - sobota

Żeby zorganizować tej rangi imprezę, niezbędne jest wsparcie sponsora. Trzeba podkreślić, że bez niego nie udałoby nam się tego przeprowadzić. Ponadto, wysoka pozycja Inter Cars na rynku europejskim i światowym podnosi też prestiż naszego wydarzenia – mówi Dariusz Krupa, prezes Grupy 4×4.

Baja Inter Cars 2015 - sobota

W rywalizacji biorą udział samochody terenowe, quady, motocykle oraz pojazdy UTV.

Rajdy terenowe stale rozwijają się i rosną w siłę. Ten sezon zapowiada się bardzo obiecująco, czego dowodzi rekordowa frekwencja na pierwszych eliminacjach rajdu, w których wzięło udział ponad 100 załóg – podkreśla D. Krupa

Info_Pras_Inter_Cars_rajdy_terenowe (5)

Karpackie bezdroża

Rajd w Stalowej Woli powoli staje się majówkową tradycją, która jest idealną propozycją dla miłośników sportów motorowych, żeby spędzić ten wolny czas. W tym roku impreza stanowi 3. rundę Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych oraz 2. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja. Jak widać kibice, będzie się dużo działo i kibice mogą liczyć na szeroka obsadę, w której nie zabraknie znanych nazwisk.

Baja Inter Cars 2015 - niedziela

Organizatorzy Baja Carpathia 2016 przygotowali ponad 300 kilometrów odcinków specjalnych. 30 Kwietnia kierowcy będą rywalizować na 41-kilometrowym odcinku specjalnym Poligon oraz 6-kilometrowym odcinku medialnym na stalowowolskich błoniach. 1 Maja natomiast zawodnicy będą się ścigać na terenie poligonu, dwukrotnie mierząc się z wymagającym, ponad 125-kilometrowym odcinku specjalnym Przyszów. Dla uczestników Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych próba ta będzie skrócona do 82 kilometrów.

Baja Carpathia - Sobota

Będzie to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zagorzałych fanów, ale również dla osób, które chciałyby poczuć prawdziwy klimat rajdów terenowych. Na pewno warto tam być.

Szczegółowe informacje na temat rajdu można znaleźć na stronie internetowej www.bajacarpathia.pl.

Baja Inter Cars 2015 - sobota

 inf.pras.

Dodaj komentarz