Jubilat już w Poznaniu

Obchodzący dziś 10. urodziny, Karol Pasiewicz przygotowuje się do kolejnego weekendu wyścigowego, tym razem na Torze Poznań. Łódzki kierowca kartingowy wystartuje w piątej i szóstej rundzie Rok Cup Poland, w klasie Mini Rok.

2016-05-13_pasiewicz_media1

Po czterech rozegranych w ubiegłym miesiącu rundach, Pasiewicz zajmuje czwarte miejsce w punktacji klasy. Kierowca zespołu V-Kart nie ukrywa, że chciałby sobie sprawić prezent urodzinowy w postaci awansu na podium w klasyfikacji sezonu. O to nie będzie jednak łatwo, ponieważ do trzeciego Piotra Protasiewicza traci obecnie 73 punkty.

– Fajnie jest obchodzić urodziny na torze – przyznaje Karol Pasiewicz. – Celem na ten weekend jest pojechać szybko i bez kolizji. Ostatnio zawsze miałem jakieś przygody. Mam nadzieję, że z okazji urodzin będę mieć więcej szczęścia. Dam z siebie wszystko!

2016-05-13_pasiewicz_media2

Karol jest jednym z najmłodszych, a co za tym idzie najmniej doświadczonych kierowców w stawce. Mimo tego, Mistrz Polski i Mistrz Polski Młodzików jest w ścisłej czołówce kategorii, co potwierdzają kolejne treningi na torze. Starty łodzianina wspierają Automobilklub Wielkopolski, Kemppi, Hypertherm i łódzki salon oraz serwis spawalniczy Viktoria. Więcej informacji o Karolu Pasiewiczu można znaleźć na jego oficjlanej stronie internetowej pod adresem http://karolpasiewicz.pl/.

inf.pras.

Dodaj komentarz