Krzysztof Hołowczyc i Breck po raz kolejny łączą siły

Marka Breck, wiodący polski producent klocków hamulcowych, po raz kolejny wspiera swojego ambasadora w jego rajdowych zmaganiach. Tym razem miejsce szutrowych OS-ów Rajdu Polski zajmą bezdroża poligonu w Drawsku Pomorskim. W najbliższy weekend Krzysztof Hołowczyc za kierownicą MINI All4 Racing w barwach Brecka będzie starał się sięgnąć po swoje szóste zwycięstwo w rajdzie Baja Poland.

Breck_Krzysztof Hołowczyc

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, zdobywca 3. miejsca w Dakarze, po blisko roku przerwy powraca do ścigania w zawodach cross-country. Na trasie Columna Medica Baja Poland Krzysztof Hołowczyc będzie konkurował ze światową czołówką rajdowych kierowców terenowych.

Szykują się wspaniałe zawody. Czuję się bardzo zmotywowany, aby osiągnąć jak najlepszy wynik i pokazać się z dobrej strony polskim kibicom. Zdobycie miejsca na podium nie będzie proste. Jednak jestem przekonany, że za kierownicą samochodu, który doskonale znam ze wspólnych zmagań z Dakaru, razem z moim pilotem Łukaszem Kurzeją możemy sprawić miłą niespodziankę” – mówi Krzysztof Hołowczyc, ambasador marki Breck.

Trasa tegorocznej, ósmej edycji największego rajdu terenowego w Polsce przeszła liczne modyfikacje. Cały czas sercem imprezy będą okolice Szczecina, jednak kierowcy będą mieli do pokonania aż 80 kilometrów więcej. Przełoży się to na liczbę odcinków specjalnych, zamiast pięciu będzie ich siedem. W rezultacie kibice mogą spodziewać się zażartych, pełnych adrenaliny zmagań, szczególnie że stawką są punkty Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych.

Od początku roku marka Breck oraz Krzysztof Hołowczyc tworzą jeden team. Z ogromną przyjemnością wspieramy naszego ambasadora w jego rajdowych wyzwaniach. Trzymamy kciuki za sukces Hołka w zbliżających się zawodach, szczególnie że zdobyte przez niego unikalne doświadczenie może w przyszłości zaprocentować w kolejnych wspólnych przedsięwzięciach. A wszystkich fanów motosportów serdecznie zapraszamy nie tylko na sam rajd, ale także do strefy kibica, gdzie między innymi będzie można zobaczyć Subaru Imprezę znaną z tegorocznego Rajdu Polski czy symulator rajdowy w Peugeocie 206 WRC w barwach Breck” – mówi Łukasz Żak, kierownik handlowy firmy Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

Start Columna Medica Baja Poland 2016 już w piątek 26 sierpnia.
Krzysztof Hołowczyc i Breck po raz kolejny łączą siły

O marce Breck

Marka Breck specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości klocków hamulcowych dla samochodów osobowych i dostawczych. Powstała w 2003 roku. W swoim portfolio posiada ponad 380 produktów dostosowanych do różnych modeli pojazdów. Oferta marki jest nieustająco rozwijana dzięki nowoczesnemu Działowi Badań i Rozwoju. Produkty Breck powstają w jednej z najnowocześniejszych fabryk materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowanej w Budzyniu w województwie wielkopolskim. Autorski system Compress Control gwarantuje, że każdy produkt wytworzony w zakładzie oferuje tę samą, wysoką jakość. Breck wchodzi w skład spółki Lumag, która co roku sprzedaje na całym świecie ponad 8 milionów klocków hamulcowych do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. 

Logo Breck

Dodaj komentarz