UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W miniony weekend w warszawskim Hotelu Westin odbyło się oficjalne zakończenie sezonu kartingowego to wielkie święto dla każdego kierowcy, każdego który w klasyfikacji generalnej stanął na podium. 
Dla Maćka był to z pewnością wyjątkowy dzień. Na najwyższym stopniu gościł aż trzy razy. Odebrał dwie mistrzowskie biało-czerwone szarfy – najcenniejsze w kolekcji każdego sportowca. Był najlepszym kierowcą w pucharze ROTAX Max Challenge Poland, Mistrzem Polski oraz Mistrzem Polski Młodzików w klasie Micro. Brawo Maciek!

M4U_00004

Warto wspomnieć, że za miejsce na podium Akademia Orlen Teamu wręczała wybitnym kierowcom stypendia, jedno z nich otrzymał Maciej.

M4U_00012

Natalia w tym sezonie uplasowała się w klasyfikacjach generalnych tuż za podium czyli na czwartym miejscu Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Młodzików oraz Pucharu ROTAX Max Challenge Poland za co odebrała pamiątkowy puchar.

M4U_00013

Po oficjalnej części rozmowy przeniosły się do kuluarów gdzie zawodnicy, ale również rodzice, mechanicy, szefowie teamów wspominali miniony sezon.

M4U_00020

Maciek, Natalia oraz cały zespół Gładysz Karting Team jak zawsze pragnie podziękować swojemu głównemu Partnerowi Grupa Azoty, oraz rodzicom, dziadkom, mechanikom, sponsorom i wszystkim tym, którzy wspierali starty rodzeństwa Gładyszów w sezonie 2017.

ncebkdlpicdfmckf

 inf.pras.

Dodaj komentarz