Załoga Kręcioch / Borko po pierwszej rundzie z kompletem punktów i zwycięstwem w Klasie 4F

Rafał Kręcioch pilotowany przez Tomasza Borko dowieźli do mety Rajdu Świdnickiego zasłużone zwycięstwo w Klasie 4F. Dla Rafała była to druga wizyta na odcinkach Dolnego Śląska i już druga tutaj wygrana w tej klasyfikacji. Załoga, która tym weekendem rozpoczęła wspólne starty, wygrała sześć odcinków specjalnych i wypracowała ponad 40 sekund przewagi.

 KR_cioch B01 - autor Aukasz Kufner

Rafał Kręcioch: „Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego powrotu do rajdówki i rozpoczęcia sezonu. Nie był to łatwy start, również dlatego, że jechaliśmy wspólnie z Tomkiem po raz pierwszy, ale ten weekend wszystko ułożyło się dla nas pozytywnie. Po doświadczeniach z zeszłego roku, teraz mogłem podejść do tego weekendu lepiej przygotowany i z większym spokojem. Udało mi się w samym sobie poprawić wiele rzeczy i teraz to dużo pomaga.

 KR_cioch B03 - autor Aukasz Kufner

To wszystko, połączone z doskonałą pracą zespołu Evo-Tech, sprawiło, że możemy się cieszyć z sukcesu. Nie osiągnęlibyśmy tego bez całego sztabu ludzi, wsparcia rodziny, tłumów kibiców i oczywiście zaangażowania partnerów.

 KR_cioch B04 - autor Aukasz Kufner

Mamy bardzo mocną i równą klasę, ale niesamowite jest to, że panuje wśród nas naprawdę pozytywna atmosfera. Na odcinkach ze sobą rywalizujemy, ale szanujemy się nawzajem i to sprawia, że chce się mimo trudności i ogromnych nakładów czasu brać w tym udział. Gratuluje wszystkim i dziękuje za emocje i walkę.”

 KR_cioch B05 - autor Aukasz Kufner

Tomasz Borko: „44 Rajd Świdnicki z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Trafiliśmy doskonale z doborem opon, auto było świetnie przygotowane, mieliśmy bardzo dobre tempo na odcinkach i dzięki temu dużą radość z jazdy. Z tego miejsca dziękuję naszym partnerom: Producentowi obuwia LavaggioLOKALMEDIA Sp. z o.o., Team – Meble Salon Meblowy Przedwojów 95, www.smakoweinspiracje.pl oraz firmie Evo-Tech za przygotowanie samochodu.”

KR_cioch B02 - autor Aukasz Kufner

inf.pras.

Dodaj komentarz