1. Rally and Race Rajd Jarociński – informator kibica

Rally
fot. Rally and Race

Raptem kilkanaście godzin dzieli nas od oficjalnego startu 1. Rally and Race Rajdu Jarocińskiego. Publikujemy więc obszerny informator kibica, w którym zawarte są wszystkie, kluczowe informacje o trzeciej rundzie czempionatu Mistrzostw Polski Zachodniej. Poznajcie atrakcje, które czekają na Was w… polskiej „stolicy rocka”!

Każda, pełna emocji przygoda wymaga porządnego przygotowania i dobrze opracowanego planu. Wychodzimy z tego samego założenia! Dlatego w ręce mieszkańców Gminy Jarocin oraz rajdowych kibiców z Wielkopolski oddajemy „informator kibica”, zawierający komplet najważniejszych informacji o 1. Rally and Race Rajdzie Jarocińskim. Przed nami ogromne, motorsportowe święto – polska stolica rocka zmieni się w stolicę… rajdów samochodowych. Sprawdźcie zatem jakie atrakcje czekają na Was w sercu Jarocina. Widzimy się na miejscu!

Moc jarocińskich, rajdowych atrakcji!

W powyższym informatorze znajdziecie wszystkie, najważniejsze informacje o 1. Rally and Race Rajdzie Jarocińskim – trzeciej odsłonie Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej 2023. Przede wszystkim, przygotowaliśmy dla Was czytelny harmonogram naszej imprezy z listą najciekawszych atrakcji i kluczowych wydarzeń. Mieszkańcy Gminy Jarocin znajdą również oficjalne obwieszczenia o utrudnieniach w ruchu drogowym i godzinach zamknięcia oesów.

Informator ma też charakter „skarbu kibica” – znajdziecie w nim podstawowe informacje o czempionacie Mistrzostw Polski Zachodniej, w tym aktualną „generalkę” po dwóch rundach sezonu (z uwzględnieniem klas). Opublikowaliśmy także listę uczestników 1. Rally and Race Rajdu Jarocińskiego z krótkim wytłumaczeniem zagadnień regulaminowych. Z racji tego, iż zbliżająca się impreza będzie pierwszym rajdem samochodowym w Jarocinie od przeszło… dekady, dodaliśmy przystępną instrukcję bezpiecznego oraz odpowiedzialnego kibicowania.

Nie zapominamy też o naszych partnerach – przyjaciołach Gminy Jarocin i 1. Rally and Race Rajdu Jarocińskiego. Na ostatniej stronie znajdziecie więc listę wszystkich przedsiębiorstw, które wspierają naszą inicjatywę. Dziękujemy, że w najbliższy weekend będziecie z nami!

Rally
fot. Rally and Race

Rally and Race wskrzesza rajdowe tradycje!

Po blisko dziesięciu latach sportowej posuchy rajdy samochodowe wracają do Wielkopolski! Bez wątpienia Rally and Race Rajd Jarociński stanie się jedną z najważniejszych, rajdowych imprez w tegorocznym kalendarzu, wskrzeszając lokalne, motorsportowe tradycje. Do walki na oesach stanie blisko 50 załóg. Nie zabraknie prawdziwych gwiazd jazdy na opis – udział potwierdzili między innymi Marek Suder, Michał Pryczek, Marcin Grzelewski i Piotr Fukowski. Gośćmi specjalnymi Rajdu Jarocińskiego będą Igor Widłak (mistrz Europy FIA ERC3 2022) i Marcin Radecki, znany szerzej jako „Radzio Flat Out” (twórca internetowy, dziennikarz). Nie zabraknie też akcji charytatywnych, które wspomogą lokalne fundacje oraz stowarzyszenia.

O wsparcie medialne i relację z imprezy zadbają Motowizja, Inmotorsport, Wena Sport Live. Oficjalnym „głosem” rajdu będzie autor radiowej audycji „Odcinek Specjalny”, Karol Ferenc. Naturalnie nie zabraknie również atrakcji dla kibiców i mieszkańców Gminy Jarocin. Serwis rajdu zlokalizowany na miejskim targowisku zamieni się w istny… motorsportowy festiwal! Na miejscu rozstawiona zostanie strefa profesjonalnych symulatorów jazdy, zadbaliśmy też o strefę gastronomiczną i miejsce na odpoczynek. Zrobimy wszystko, aby 1. Rally and Race Rajd Jarociński wyznaczył całkiem nowe standardy, i na długo zapisał się w Waszej pamięci!

Wszystkie informacje o 1. Rally and Race Rajdzie Jarocińskim znajdziecie też na oficjalnym, facebookowym profilu tego wydarzenia, na którym publikujemy najważniejsze informacje o rajdzie oraz startujących zawodnikach. Na profilu znajdziecie również mapy odcinków, listę atrakcji na strefie serwisowej, onboardy, harmonogram zawodów i informatory dla kibiców. Po więcej rajdowych emocji i wiadomości z odcinków SKJS zapraszamy na rallyandrace.pl.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!