61 Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo – harmonogram relacji

353
fot. TVN Turbo

Tegoroczna edycja 61. Rajdu Barbórka ponownie będzie transmitowana na żywo. Jednak nie wszystkie odcinki. Będą trzy wejścia do telewizji oraz na kanał YouTube.


Relację z 61. Rajdu Barbórka rozpocznie się w piątek 1 grudnia na kanale YouTube TVN Turbo. O 18:20 będzie Start honorowy na warszawskim Bemowie.

W sobotę 2 grudnia w relacji zobaczymy tylko ulicę Karową w Warszawie. O 17:05 (TV jak również na kanale YouTube TVN Turbo) będzie relacja z Przejazdu Legend, którą skomentuje Krystian Plato.

Relacja z Karowej NA ŻYWO na antenie TVN Turbo (tylko TV) rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 18:15.

TVN turbo do relacji zaangażuje ponad 150 osób. Widzowie na swoich telewizorach zobaczą obraz rejestrowany z ponad 20 kamer, wśród których znajdą się też te montowane we wnętrzach pojazdów. Poczynania kierowców będzie też śledził wyścigowy dron.

Zobacz także: 61 Rajd Barbórka – harmonogram i informator

Studio oraz rozmowy z gośćmi tradycyjnie poprowadzi Adam Kornacki. W strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.

Rywalizację kierowców skomentują Michał Kościuszko i Grzegorz Gac.