wtorek, 16 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościInformacja prasowa załogi Gracjan Grela / Marta Momot przed 4 Rajdem...

Informacja prasowa załogi Gracjan Grela / Marta Momot przed 4 Rajdem Mikołowskim.

Załoga Gracjan Grela i Marta Momot rozpoczyna sezon startów od 4 Rajdu Mikołowskiego, który odbędzie się w ten weekend. Zawodnicy Automobilklubu Opolskiego wystartują samochodem Honda Civic VTi znanym z ubiegłego roku. Opolska załoga zapowiada start w minimum 6 rundach cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Gracjan Grela: Tydzień przed startem do rajdu, poważnemu uszkodzeniu uległ silnik w naszym samochodzie. Stało się tak momencie pracy bez obciążenia silnika więc również mogli byśmy spodziewać się takiej awarii podczas samego rajdu. Na szczęście zdążyliśmy z naprawą i startujemy, choć nie jesteśmy przygotowani z autem tak jak planowaliśmy i nie odbyliśmy żadnych testów planowanych w tym tygodniu. Chcemy powalczyć w tym roku o wysokie miejsca. Niestety w Mikołowie musimy zacząć od ostrożnej jazdy i zwiększać tempo jeśli nasze auto i nasze czucie będzie prawidłowo działać .

Marta Momot: Cieszę się, że zdążyliśmy częściowo naprawić auto. Dużo osób kibicowało nam już podczas walki z mechaniką. Liczymy teraz na doping na trasach rajdu. Mikołowski jest dla mnie rozpoczęciem ciekawego i pracowitego sezonu, ponieważ już za tydzień biorę udział w Rajdzie Świdnickim. Chcemy dobrze zacząć sezon i bez przygód i awarii dojechać do mety tego rajdu.

006 1 Rajd Oświęcimski - Załoga 26

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

31 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

Flatout Power Festiwal 2022 Action by RRV

Flatout Power Festiwal 2022 video
Flatout Power Festiwal zapowiada się na jedną tych imprez, które będą kultowymi wydarzeniami w kalendarzu każdego z...

Maksymiuk na Maxa!: Płacz i płać, kibicu Formuły 1

Jestem wkurzony. Bardzo wkurzony. A od marca 2023 roku będę jeszcze bardziej wkurzony! Dlaczego? Dlatego, że nie...

NAJPOCZYTNIEJSZE