piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościInformacja prasowa załogi Gracjan Grela / Marta Momot przed 4 Rajdem...

Informacja prasowa załogi Gracjan Grela / Marta Momot przed 4 Rajdem Mikołowskim.

Załoga Gracjan Grela i Marta Momot rozpoczyna sezon startów od 4 Rajdu Mikołowskiego, który odbędzie się w ten weekend. Zawodnicy Automobilklubu Opolskiego wystartują samochodem Honda Civic VTi znanym z ubiegłego roku. Opolska załoga zapowiada start w minimum 6 rundach cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Gracjan Grela: Tydzień przed startem do rajdu, poważnemu uszkodzeniu uległ silnik w naszym samochodzie. Stało się tak momencie pracy bez obciążenia silnika więc również mogli byśmy spodziewać się takiej awarii podczas samego rajdu. Na szczęście zdążyliśmy z naprawą i startujemy, choć nie jesteśmy przygotowani z autem tak jak planowaliśmy i nie odbyliśmy żadnych testów planowanych w tym tygodniu. Chcemy powalczyć w tym roku o wysokie miejsca. Niestety w Mikołowie musimy zacząć od ostrożnej jazdy i zwiększać tempo jeśli nasze auto i nasze czucie będzie prawidłowo działać .

Marta Momot: Cieszę się, że zdążyliśmy częściowo naprawić auto. Dużo osób kibicowało nam już podczas walki z mechaniką. Liczymy teraz na doping na trasach rajdu. Mikołowski jest dla mnie rozpoczęciem ciekawego i pracowitego sezonu, ponieważ już za tydzień biorę udział w Rajdzie Świdnickim. Chcemy dobrze zacząć sezon i bez przygód i awarii dojechać do mety tego rajdu.

006 1 Rajd Oświęcimski - Załoga 26

inf.pras.

NOWOŚCI

Maluch z silnikiem Subaru może być twój! Turbo żaba na sprzedaż

Fiat 126 elx z silnikiem Subaru 2.2 Turbo to jedyny w swoim rodzaju samochód, który opisywaliśmy na...

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here