Miło nam zaprezentować nową, unikatową kolekcję koszulek Rally And Race. To specjalna edycja wykonanych na specjalne zamówienie projektów z klasycznymi autami rajdowymi.

Naszą kolekcję otwierają najbardziej rozpoznawalne i pożądane rajdowe klasyki. Zaczynamy od A grupowego Subaru Impreza, którym Krzysztof Hołowczyc i Maciej Wisławski brylowali w Mistrzostwach Europy.

Wejdź do sklepu Rally And Race

Jak A grupa to i wersja WRC, czyli dwudrzwiowa wersja Subaru Imprezy w kultowych barwach. Dalej Mitsubishi Lancer EVO VI, który jako ostatnie auto grupy A z sukcesami startował na trasach Mistrzostwa Świata nie ustępując autom klasy WRC. Nie zabraknie też króla RWD czyli BMW E30 M3 oraz auta od którego wszystko się zaczęło w klasie 4×4 czyli Audi Quattro.

Wszystkie koszulki dostępne są w wielu rozmiarach z wysokogatunkowego materiału 100% bawełny, gramatura 200g i bez szwów bocznych. Do tego każdy wzór dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Postawiliśmy na wysoką jakość, aby koszulki posłużyły jak najdłużej i godnie prezentowały nasze ulubione auta.

Zobacz wszystkie wzory naszych koszulek