Motorsport Klub Day V – 3. runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego

fot. MotoSportKlub

W niedzielę 18 czerwca 2023 w Łodzi rozegrana zostanie kolejna impreza spod szyldu MotoSportKlub Day. Piąta edycja zmagań stanie się też trzecią rundą Mistrzostw Okręgu Łódzkiego 2023. Dla uczestników KJS-u przygotowano osiem prób sportowych.

fot. MotoSportKlub

Zapraszamy na piątą już edycję rajdowego święta w centrum Łodzi – Motosportklub Day V. Impreza przeznaczona jest dla kierowców amatorów, jednak charakterystyka trasy pozwala poczuć prawdziwe rajdowe emocje i cieszyć się z wysokich prędkości. W tym roku oprócz 6 przejazdów próby na kompleksie wiaduktów potocznie nazywanych „Bocianami”, włodarze MotorSportKlubu przygotowali również dwa przejazdy na terenie miejscowego Motodromu.

Kompaktowość imprezy, rozgrywanej w ubiegłych latach jako Rallysprint, pozwala cieszyć się piknikową atmosferą, z możliwością obserwowania przejazdów innych załóg. Jest to też idealne miejsce, by pokazać piękno sportu sponsorom, bez konieczności wysyłania ich na kilkukilometrowy spacer na oesy. Mamy nadzieję, że… niebawem zobaczymy się w Łodzi!

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi. Wszystkie informacje oraz zapisy znajdziecie na stronie motosportklub.pl oraz na profilu Facebook MotoSportKlubu.

Żródło: materiały prasowe organizatora