piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPatronat medialny Rally and Race dla SJS MaxiOES6 !

Patronat medialny Rally and Race dla SJS MaxiOES6 !

 logo_sjs15

Dziś 1 SJS MaxiOES6. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że w tym roku cykl ów będzie u nas obecny jeszcze mocniej, gdyż zdecydowaliśmy się objąć go naszym patronatem medialnym, a co za tym idzie relacje z każdej rundy będziecie mogli przeczytać w papierowym wydaniu naszego magazynu. Warto też będzie zaglądać na naszego fun page’a oraz stronę internetową, gdyż z pewnością znajdziecie tam informacji o kolejnych rundach oraz galerie zdjęć.

984010_373167722788276_1762513309_n

Jeśli sięgniecie po archiwalne numery naszego magazynu, to zauważycie z pewnością, że o SJS’ach pisaliśmy już wcześniej. Jedni mogliby powiedzieć, że SJS to cykl klasycznych KJS’ów, jakich przecież całkiem sporo w naszym kraju. Organizatorzy i historia pokazała jednak, że cykl ów jest czymś więcej. Cieszy się sporą popularnością zarówno wśród kibiców, jak i zawodników. A cieszy się nią, gdyż choć próby odbywają się zarówno na odcinkach drogowych, jak i placach, to z klasyczną „pachołkolandią” nie ma wiele wspólnego. Odcinki są szybkie i ciekawe, a miejsca w których się odbywają – bezpieczne. Co bardzo istotne: zawody otwierają uczestnikom drogę do zawodowej kariery rajdowej, gdyż są to KJSy, a co za tym idzie – zawodnicy mogą zbierać punkty do licencji.
W ramach cyklu odbędzie się także Extreme Tyres Challenge. Jest to dodatkowe kryterium w cyklu SJS MaxiOES 6 zrealizowane dzięki współpracy z firmą Extreme Tyres , w którym zawodnicy mogą zdobyć cenne nagrody! W każdej eliminacji- załogi, które uzyskały najlepsze wyniki na OS Kryterium Extreme Tyres Challenge otrzymają bon w wysokości 500 zł na zakup opon w Extreme Tyres!

6_sjs

Zwycięzcy całego cyklu Extreme Tyres Challenge otrzymają nagrodę w postaci kompletu opon (4szt.) od firmy Extreme Tyres! Warto zaznaczyć, że są to znakomite opony, których test przeprowadzany był na torze Kielce, a czasy były bardzo konkurencyjne. Więcej informacji na temat owego testu znajdziecie w 11 numerze Rally and Race. Przyznamy się szczerze, że sami byliśmy miło zaskoczeni wynikami. Jest więc o co walczyć. Niech jednak ta walka nie przyśmy tego, co w tego typu imprezach najważniejsze, czyli rywalizacji fair play i tak po ludzku – dobrej zabawy z ludźmi zakręconymi na punkcie rajdów.
Do zobaczenia na odcinkach!
Redakcja Rally and Race.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zima! Bądźcie rozsądni [wideo] Nightride

Nightride streeto e36
Zima! Na weekend przewidywane są opady śniegu, co może zachęcić Was do wieczornych przejażdżek. Bądźcie rozsądni, pamiętajcie...

Goodyear FIA European Truck Racing Championship w Polsce – rozmowa z Markiem Nawareckim

Runda serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce....

Na nic WRC, jeśli Barbórka rozdaje karty

Takie Barbórki pamiętamy. Wspaniałe maszyny klasy WRC i wielkie nazwiska. A Barbórka i ulica Karowa i wywróciły...

Superbarbórka SuperOES 2022 – 10.12.2022

Toyota GR Yaris Tor Kielce SuperOES
Superbarbórka SuperOES 2022 - 10 grudnia na Torze Kielce odbędzie się tradycyjna, kielecka Superbarbórka. Istnieje możliwość zapisania...

Track Day Trophy – Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Borys piotrowski Barbórka TDT bmw compact
Track Day Trophy - finał tegorocznego sezonu tej ligi był prawdziwym baletem na śniegu. Szczególną gracją i...

NAJPOCZYTNIEJSZE