czwartek, 30 marca, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPierwsza eliminacja tegorocznego Supertrophy już za niespełna miesiąc.

Pierwsza eliminacja tegorocznego Supertrophy już za niespełna miesiąc.

Tegoroczne wyścigi Supertrophy rozgrywane na Torze Rzepakowa w Krakowie startują już 8-go marca. Ponieważ ta pierwsza eliminacja pokrywa się terminem z Dniem Kobiet, organizatorzy nazwali ją „Dzień Kobiet z Supertrophy”. W tym dniu wszystkie Panie, które zdecydują się na start w rozpoczynającej ten sezon eliminacji, nie zapłacą wpisowego. Także wszystkie Panie – nie tylko te startujące w wyścigu – wchodzą w ten dzień na teren Toru Rzepakowa gratis. Panowie też mają możliwość wejścia w ten dzień gratis – aczkolwiek pod warunkiem, że będą mieli na sobie koszulkę z kolekcji „supertrophy” od Racing Fashion (www.racing-fashion.pl).

 

W tym dniu – oprócz wyścigów serii Supertrophy – zaplanowano dodatkowe atrakcje – m. in. specjalny Wyścig Pań, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu Straży Pożarnej (przygotowano dwa samochody do pocięcia), Policjanci z krakowskiej „drogówki” umożliwią przejechanie się po Torze Rzepakowa w ”alkogoglach”, oraz – jeżeli jakieś samochody „przeżyją” planowe wyścigi – Supertaxi dla Pań, które odważą się przejechać po Torze na prawym fotelu zawodników biorących udział w tej serii wyścigowej.

 

Dla osób które chciałyby ścigać się w tej serii, a nie mają czasu lub warunków, aby przygotować sobie samochód samemu, jest dostępna usługa Supertrophy Car Rent – wypożyczalnia samochodów przygotowanych do udziału w Supertrophy. W podstawowym pakiecie m. in.: wypożyczenie samochodu, opony, paliwo na całą eliminację, opieka serwisowa w trakcie wyścigów. Oczywiście należy wcześniej skontaktować się z StCR, aby przygotowano taki samochód.

 

Podczas tej imprezy na terenie Toru Rzepakowa będzie działało stanowisko Ośrodka Szkolenia „Jan Kowalik” – szkoły jazdy, w której prawo jazdy robił sam Robert Kubica. – będzie można sprawdzić się w rozwiązywaniu testów egzaminu teoretycznego, oraz zapisać się na kurs prawa jazdy. OS „Jan Kowalik” przewidział specjalną promocję dla Pań, które w tym dniu zapiszą się na kurs prawa jazdy: gratis dodatkowe 5 godzin jazdy oraz 0,5 godziny doskonalenia techniki jazdy na Torze Rzepakowa – oczywiście samochodem przystosowanym do ścigania się na tym Torze. Promocja ta dotyczy także Panów – aczkolwiek pod pewnym warunkiem: muszą przyjść z Panią, która ich zapisze na kurs.

 

Partnerami serii Supertrophy są: Robdan, Speed-Team, Skup Aut Motoholik, Lucar, Kammit Multimedia, Vermegon Entertainment, RISE Wirtualne Biuro, Racing Kart, EBC Brakes, TF Klub Kraków. Fundatorami nagród na Wyścig Pań są: Termy Krakowskie, Zakład Farmaceutyczny Amara – producent kosmetyków Armadem, Gosha Kusper – stylizacja i wizerunek, Salon Fryzjerski Lori`n. Patronami medialnymi serii Supertrophy są: Motowizja TV, Radio ESKA, HamujBezpiecznie.pl, Rajdy.Hoga.pl, SieScigam.pl, RallyandRace.pl, Motospot.pl. Organizator serii – Stowarzyszenie ProMotorsports – jest także partnerem Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Wolontariusze MHD będą obecni na terenie Toru Rzepakowa podczas całej imprezy – będzie można wesprzeć działalność Hospicjum, np. przekazując mu w rozliczeniu rocznym 1% ze swojego podatku.

dzienkobiet-PNG

Szczegóły imprezy, dokumenty zgłoszeń oraz tegoroczny Regulamin Supertrophy już dostępne na stronie serii: www.supertrophy.pl .

 

Galerie foto: https://www.flickr.com/photos/supertrophypl

 

Video: https://www.youtube.com/user/supertrophypl

Inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

40. numer magazynu Rally and Race – start preorderu

Rally
Wielkimi krokami zbliża się premiera 40. numeru magazynu Rally and Race. Już wkrótce w Wasze ręce oddamy...

Zbigniew Staniszewski przed pierwszym startem sezonu 2023 w rallycrossie

Olsztyński kierowca Zbigniew Staniszewski rozpocznie w najbliższy weekend nowy sezon startów na rallycrossowych torach. Kiedy po siedemnastu...

Robert Kubica odwołuje przyjazd na Poznań Motor Show

Niestety... Roberta Kubica ostatecznie nie pojawi się na Poznań Motor Show 2023. Podopieczny Orlen Team odwołał swoją...

Jacek Pydys: „Nordschleife? Tu zostawiłem swoje serce”

Pydys
Jacek Pydys trafił na Nurbugring zupełnym przypadkiem. A poznając jego historię można chyba zaryzykować stwierdzenie, że zakochał...

Wypadek Audi na S8 – ścigały ją demony

Wypadek Audi na S8 - ścigały ją demony
Ścigały ją demony. Tak wytłumaczyła się kierująca Audi, która podróż momentami nawet 200 km/h zakończyła na barierkach...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here