czwartek, 30 listopada, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościPierwsza eliminacja tegorocznego Supertrophy już za niespełna miesiąc.

Pierwsza eliminacja tegorocznego Supertrophy już za niespełna miesiąc.

Tegoroczne wyścigi Supertrophy rozgrywane na Torze Rzepakowa w Krakowie startują już 8-go marca. Ponieważ ta pierwsza eliminacja pokrywa się terminem z Dniem Kobiet, organizatorzy nazwali ją „Dzień Kobiet z Supertrophy”. W tym dniu wszystkie Panie, które zdecydują się na start w rozpoczynającej ten sezon eliminacji, nie zapłacą wpisowego. Także wszystkie Panie – nie tylko te startujące w wyścigu – wchodzą w ten dzień na teren Toru Rzepakowa gratis. Panowie też mają możliwość wejścia w ten dzień gratis – aczkolwiek pod warunkiem, że będą mieli na sobie koszulkę z kolekcji „supertrophy” od Racing Fashion (www.racing-fashion.pl).

 

W tym dniu – oprócz wyścigów serii Supertrophy – zaplanowano dodatkowe atrakcje – m. in. specjalny Wyścig Pań, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu Straży Pożarnej (przygotowano dwa samochody do pocięcia), Policjanci z krakowskiej „drogówki” umożliwią przejechanie się po Torze Rzepakowa w ”alkogoglach”, oraz – jeżeli jakieś samochody „przeżyją” planowe wyścigi – Supertaxi dla Pań, które odważą się przejechać po Torze na prawym fotelu zawodników biorących udział w tej serii wyścigowej.

 

Dla osób które chciałyby ścigać się w tej serii, a nie mają czasu lub warunków, aby przygotować sobie samochód samemu, jest dostępna usługa Supertrophy Car Rent – wypożyczalnia samochodów przygotowanych do udziału w Supertrophy. W podstawowym pakiecie m. in.: wypożyczenie samochodu, opony, paliwo na całą eliminację, opieka serwisowa w trakcie wyścigów. Oczywiście należy wcześniej skontaktować się z StCR, aby przygotowano taki samochód.

 

Podczas tej imprezy na terenie Toru Rzepakowa będzie działało stanowisko Ośrodka Szkolenia „Jan Kowalik” – szkoły jazdy, w której prawo jazdy robił sam Robert Kubica. – będzie można sprawdzić się w rozwiązywaniu testów egzaminu teoretycznego, oraz zapisać się na kurs prawa jazdy. OS „Jan Kowalik” przewidział specjalną promocję dla Pań, które w tym dniu zapiszą się na kurs prawa jazdy: gratis dodatkowe 5 godzin jazdy oraz 0,5 godziny doskonalenia techniki jazdy na Torze Rzepakowa – oczywiście samochodem przystosowanym do ścigania się na tym Torze. Promocja ta dotyczy także Panów – aczkolwiek pod pewnym warunkiem: muszą przyjść z Panią, która ich zapisze na kurs.

 

Partnerami serii Supertrophy są: Robdan, Speed-Team, Skup Aut Motoholik, Lucar, Kammit Multimedia, Vermegon Entertainment, RISE Wirtualne Biuro, Racing Kart, EBC Brakes, TF Klub Kraków. Fundatorami nagród na Wyścig Pań są: Termy Krakowskie, Zakład Farmaceutyczny Amara – producent kosmetyków Armadem, Gosha Kusper – stylizacja i wizerunek, Salon Fryzjerski Lori`n. Patronami medialnymi serii Supertrophy są: Motowizja TV, Radio ESKA, HamujBezpiecznie.pl, Rajdy.Hoga.pl, SieScigam.pl, RallyandRace.pl, Motospot.pl. Organizator serii – Stowarzyszenie ProMotorsports – jest także partnerem Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Wolontariusze MHD będą obecni na terenie Toru Rzepakowa podczas całej imprezy – będzie można wesprzeć działalność Hospicjum, np. przekazując mu w rozliczeniu rocznym 1% ze swojego podatku.

dzienkobiet-PNG

Szczegóły imprezy, dokumenty zgłoszeń oraz tegoroczny Regulamin Supertrophy już dostępne na stronie serii: www.supertrophy.pl .

 

Galerie foto: https://www.flickr.com/photos/supertrophypl

 

Video: https://www.youtube.com/user/supertrophypl

Inf.pras.

NOWOŚCI

61 Rajd Barbórka – harmonogram i informator

Już w sobotę 2 grudnia wielki finał sezonu za sprawą 61 Rajdu Barbórka. W tegorocznej edycji zmierzy...

Rally and Race Team na podium Rajdu Wikinga i „generalki” MSP Rally Trophy!

Rally
Mamy to! Nasza redakcyjna drużyna dokonała "niemożliwego'', stając na podium BSK Tech 8. Rajdu Wikinga - finałowej...

Damian Boncela i Jacek Wasilewski – Mistrzowie RN3 gotowi do Rajdu Barbórka

Damian Boncela, Jacek Wasilewski
Damian Boncela i Jacek Wasilewski - Mistrzowie RN3 zakończą swój sezon podczas Barbórki Warszawskiej. Otrzymaliśmy wypowiedź po...

Wyścigi przestaną istnieć przez globalne ocieplenie

Trophée Andros to najsłynniejsze wyścigi samochodowe rozgrywane na lodzie. Zainaugurowany w 1990 roku cykl zakończy działalność w...

TOYOTA TEAM CLASSIC gotowa do Rajdu Barbórka

Załoga Michał Horodeński i Arkadiusz Sałaciński wystartuje legendarną Toyotą Celica GT-Four w 61. Rajdzie Barbórka. Zawodnicy TOYOTA...

NAJPOCZYTNIEJSZE